Apie Vyrenijaus kelionę link gongų...

Gyvenimo istorija

Kuomet man buvo apie 16 metų pradėjo man atsirasti įvairūs egzistenciniai klausimai. Pvz.: klausimai apie Dievą, bausmes, kitų religijų žmones, gėrį ir blogį ir pan.

Tuomet nusprendžiau, kad tikėjimo reikėtų ieškoti bažnyčioje. Tapau patarnautoju, skaitydavau skaitinius. Sutikdavau įdomių dvasinių žmonių, kurie buvo labai rimti, solidūs, viską žinantys. Kiti spindėjo meile, subtilumu, atleidimu. Buvo keista, kad dvasingumas vienas, o žmonės skirtingai jį mato ir juo gyvena. Toliau klausimų kilo tik dar daugiau.

Po trejų metų gyvenimas įsuko ir dvasingumas išėjo trumpų atostogų.

Mokiausi elektriko darbo, padavėjo-barmeno, vadybos specialybių, surinkau keturis diplomus.

Dirbau daugybę darbų, paskutiniai buvo verslo vadyboje, alkoholio ir tabako sferose. 

Dvasiniai klausimai, jų atsakymų paieška ir toliau nedavė ramybės. 2001 metais atradau „Art of Living” kursus. Juos praėjau. Atsirado dvasinės praktikos. Protas nurimo, išminties daugėjo, o gyvenimo laimės jausmas augo. Beje, kursai ir toliau vyksta. Rekomenduoju. Tikrai bus geriau. Esu labai dėkingas mokytojo Šri Šri Ravi Šankaro sukurtiems kursams, kvėpavimo technikoms, išminties pokalbiams.

Susiklosčius aplinkybėms (2009 metų krizė), nuspręndžiau, kad reikia atidaryti vietą, kur žmonės galėtų sustiprėti fiziškai, emociškai nusiraminti, atsiplaiduoti. Taip atsirado jogos centras. Į juos atkeliavo ir gongai, dainuojantys dubenys. Po truputį pradėjau groti, improvizuoti, kurti įvairius užsiėmimus. Taip iki šiol ir vyksta. Joga, gongai, savaitgaliai, konsultacijos. Jeigu mano gyvenimo darbai kažkam padeda, esu laimingas ir dėl to gerai jaučiuosi. 

Šių laikų gyvenimas kelia nuovargio, įtampos, ilgalaikio streso iššūkius. Vykdau veiklą, kuri padeda su tuo susitvarkyti. Tikiu, kad galima gyventi laimingai. Būti paprastu, geru žmogumi. Šypsotis. Mylėti.

Vyrenijus Andrijauskas
Galerija
Atsiliepimai
Scroll to Top