Individuali "Gongų garso masažo" sesija

Tai individualus garso vibracinis viso kūno masažas, kuris atliekamas su dainuojančiais dubenimis (dar vadinamais „Himalajų dubenimis”). Per šią valandą Jūs puikiai pailsėsite, nusiraminsite, atsipalaiduosite. Jums tereikia tik atsigulti, užsimerkti, jaukiai apsikloti ir… mėgautis garsu. Atliekamas vienam arba dviem žmonėms.

Kaip tai vyksta?
Dubenys yra dedami ant kūno (tiek ant nugaros, tiek ant pilvo), o jų skleidžiami virpesiai harmonizuoja kūno ląsteles.
Kaip tai nutinka? Daugelis esame girdėję, jog garso bangos ir virpesiai veikia vandenį ir staigiai užšaldžius vandens molekulę, pamatysime harmoningą arba, priklausomai nuo garso, neharmoningą molekulę.
Žmogaus kūną apie 70 proc. sudaro vanduo, tad garsai, kurie sklinda iš dubenų, priverčia Jūsų kūno ląsteles vibruoti ir išsidėstyti molekules tam tikra darnia tvarka. Tad, jeigu yra pažeistas vienas ar kitas kūno organas, garsais galime priversti jį rezonuoti tam tikra teigiama ir harmoninga vibracija. Harmoningo garso ir jo sukelta vibracija pasiekia kūną labai giliai, t. y. pasiekia bet kurį  organą. Atliekant šį masažą ir perėjus su dubenimis per visą kūną yra „sustyguojama” visa fizinio kūno veikla.
Trečioje masažo dalyje grojama gongais, kurie yra šalia Jūsų. Tuomet juntama galinga vibracija, lydima įvairių garsų interpretacijų. Po tokio garso masažo  jausitės pailsėję, visiškai atsipalaidavę, o darni ir rami nuotaika lydės keletą dienų.

Kaina: 1 žm. – 50 eur., 2 žm.- 70 eur. Daugiau žmonių – atskiras susitarimas.
Trukmė: apie 1.15 val. 
P.S. Dovanų čekis galioja 6 mėnesius nuo įteikimo dienos.

Individualų gongų garso masažą atlieka Vyrenijus.

Vieta: J. Basanavičiaus g. 29A – 59 aud., patyrimų erdvėje „Chandrashila”.

Rašykite el. paštu: info@gongai.eu, skambinkite 8 687 57726 Vyrenijui ir viską suderinsime. 

Atsiliepimas apie individualią gongų garsų sesiją.

Pagaliau prisiruošiau parašyti 🙂

Norėjau pasidalinti savo įspūdžiais iš gongu seanso.
Aš iš aprašymo nelabai suvokiau, kad didžioji seanso dalis vyksta su dubenimis.
Tad buvau maloniai nustebinta šios tokios išsamios dalies, to subtilaus dubenų garso masažo. Dieviška!
Turbūt mes buvome ne vieninteliai jo metu nugramzdinti į miega, nes tai toks atpalaidavimas! 🙂
Pažadinta gongo garsu (įdomu, kaip ilgai jais grojote, kol mes pabudome ? 🙂 ), iš pradžių nieko nesupratau – nei kas, nei kur esu, nei kas darosi, nei kas per garsas. Aišku, greitai susiorientavau ir leidausi šiu garsų vedama.

Kai išėjome, greitai pajutau užplūstantį nuovargi. Ta vakarą taip pat užplūdo, šalia gilaus nuovargio, juodos mintys. Stebėjau tai ir suvokiau, kaip patirtį. Įdomu buvo matyti, kaip staiga „viskas pasidaro blogai”, plaukia „juodi visko scenarijai”… 🙂 turiu su tuo nemažai patirties, tad mokėjau save pastatyti į tokią poziciją, tarkime : „ateina, tas, kas ateina, nefiksuok, nesipriešins, leisk ateiti ir išeiti”… Taip ir įvyko… Ne pirmas kartas jau… Nors šis  sugebėjimas man yra gana naujas – iš neigiama tėkme, nedramatizuoju to dar labiau, paleidžiant tai, kas užplūsta…. Ir mokėti išplaukti į šviesą…
Taip, kad tas „neigiamumas” nebuvo man nei gąsdinantis, nei turintis pasėkmių, aš tiesiog su susidomėjimu stebėjau, kad taip įvyko po šio seanso, nes aš , žinoma, negalėjau iš, ko, kaip sakoma, tikėtis po to.
Pasidalinau su vyru savo savijauta, nuėjau miegot ir labai gerai išsimiegojau :-), o kitą dieną nėriau į numatytą veiklą, jaučiausi gerai pailsėjusi, puikiai.
Mano vyras nieko specifiško neišskyre, jau vien mano pasiūlymas tai padaryti jam buvo is serijos – okayyyy, it’s a challenge. Ir tą vakarą jis jautėsi gerai, tikrai geriau nei aš.

Tai būtų tiek visko.:-)
Dar karta ačiu jums už seansą.
Tai buvo kažkas tokio, kas man tikrai – ne „šiaip sau”.
Labiausiai tikiuosi, kad ateityje galėsiu prisijungti prie bendrų ar kitokių jūsų rengiamų užsiemimų.
Lietuva man čia ne paskutineje vietoje. Ji, jau kuris laikas, man – „stebuklų šalis”. Jus, galbūt, ne visai tai galite įsivaizduoti iš vidaus, bet man tai akivaizdžiai – šansas, šansas visomis prasmėmis. As joje sveikstu, man viskas suprantama, esu labiausiai gyva ir jaučiuosi labiausiai sava. Ir Lietuvoje atrasti ir išbandyti gongus, nepaisant to, kad aš čia negyvenu, man tai – jau nebe atsitiktinumas! 🙂
(Jei suprantate…).

Su geriausiais linkejimais!
Lina

Scroll to Top