Individuali kvėpavimo ir gongų garsų sesija - 1 asm.

Gyvenate nuolatinėje įtampoje, nemokate atsipalaiduoti, esate giliame strese, ar sudėtingoje situacijoje, sukatės tarsi užburtame rate ir nežinote, ką daryti? Manau, kad gali jums padėti kvėpavimo ir atsipalaidavimo sesija kartu su dubenimis ir gongų garsais.

Kodėl tai padeda?
Kvėpuojant tam tikru būdu, tam tikrais ritmais, suaktyvėja įvairūs fiziologiniai ir psichologiniai procesai. Šiek tiek gali pasikeisti sąmonės būsena ir savo problemas, ar įtampas galima pamatyti tarsi iš šalies. Keičiantis deguonies ir anglies dioksido balansui smegenyse, minčių aktyvumas (kitaip dar vadinamas „proto triukšmas”) nurimsta, keičiasi sąmonės lygis, suaktyvėja intuicija. O šis „šeštasis” jausmas žino atsakymus į klausimus, kuriuos sukūrė tas pats mūsų protas, ar situacijos gyvenime. Fiziniame lygmenyje irgi vyksta daug procesų, nes gilesnis, ritmingas kvėpavimas suaktyviną kraujotaką, širdies darbą, įvairias fiziologines funkcijas, kūnas atitinkamai atsipalaiduoja, kuomet psichinė būsena rimsta. Siekiant saugumo ir stebint vedančiajam, šį sesija atliekama tik vienam žmogui.

Esminis tikslas yra atpalaiduoti, saugiai išvaduoti iš susikaupusios įtampos, parodyti vidinio intuicinio žinojimo sprendimus. Šioje sesijoje nėra tikslo nerti į įvairias gilias pasąmonines būsenas, nėra naudojamas labai gilus, intensyvus kvėpavimas. 

Kaip viskas vyksta?
Žmogus patogiai ir šiltai gulasi ant nugaros, po truputį pereinama į ramų, ritmišką kvėpavimą pilvu. Tai vyksta apie 30 min. Kitoje dalyje (apie 30 min.) ant žmogaus dedami dubenys, grojama gongu, per garsus žmogus pereina į visiško atsipalaidavimo būseną. Jeigu pastebima, kad kvėpavimo metu vyksta įvairūs sudėtingi emocijų paleidimo procesai, pradedama kvėpuoti kartu, tokiu būdu tarsi įvyksta sinchroniškas kvėpavimas, kurio metu saugiai grįžtama į įprastą būseną. Po tokios sesijos jausitės gerokai atsipalaidavęs ir pailsėjęs. Jeigu esate labai stiprioje sudėtingoje būsenoje, gali prireikti keletos sesijų. Taip pat būtinai reikia pasakyti, kokie yra negalavimai, ką skaudą, kokios ligos kamuoja. Visgi, kadangi tai yra aktyvus procesas, esant gilioms problemomis, rekomenduoju pradžioje ateiti į individualią gongų garsų sesiją

Kuo skiriasi nuo individualios gongų garsų sesijos?
Ši sesija yra pasyvi. Čia pagrindinis tikslas per garsus ir dubenų virpesius atpalaiduoti, dubenų virpesiai persismelkia per visą kūną, suvirpindami įvairias sunkiai pasiekiamas kūno vietas maloniu, darniu virpesiu. Dubenys dedami tiek ant nugaros, tiek ant pilvo, pabaigoje grojama gongu. Kvėpavimo ir gongų sesija – aktyvi. Čia žmogus pats deda pastangas, siekdamas suvokti, kodėl kyla viena, ar kita problema, kaip ją galima būtų išspręsti, pasiekiama šiek tiek pakitusi sąmonės būsena. Tai iš esmės sudetingesnis ir gilesnis individualios gongų garsų sesijos variantas. 

Kada ir kaip galima dalyvauti?
Užsisakyti galima visiems patogiu laiku. Tai gali būti tiek dienos metu, tiek vakare. Prieš sesiją yra išsakomas ketinimas, kodėl to reikia, kokiu tikslu atvykstama, ko norima pasiekti, pasisakomos problemos. Visgi, svarbiausia yra šios praktikos saugumas.
Kaina: 1 žmogui – 60 eur.
Trukmė: apie 1,15 val. 

Paskutinius keletą metų vedu įvairius grupinius kvėpavimo ir gongų užsiėmimus, naudodamas įvairias ir saugias kvėpavimo technikas. Kadangi, pats naudoju kvėpavimo technikas 20 metų, pastebėjau, kad geras efektas yra pastebimas ir fiksuojamas tiek mano, tiek kitų žmonių gyvenime. Todėl, manau, kad atėjo laikas nerti giliau ir vesti individualias gongų ir garsų kvėpavimo sesijas.
Jau turiu sukaupęs daug praktinės patirties ir teorinių žinių, kuriomis galiu pasidalinti ir su jumis. Rašykite, ar skambinkite: info@gongai.eu, 8687 57726, Vyrenijus.
Vyksta šioje vietoje: J. Basanavičiaus g. 29A – 59 aud. patyrimų erdvė „Chandrashila”.

Scroll to Top