Gongai Kaune

2024 m. rugpjūčio 25 d., sekmadienį, 18 val.
Vieta: Savanorių pr. 363, 4 aukšte, „Sarasvati” jogos studija. Šalia „Arena” pica.

Dainuojančių dubenų ir gongų garsai tinka jaučiantiems stresą, esant sudėtingai emocinei būsenai, tiems, kas nerimauja, blogai miega, kuriems reikia greitai atstatyti psichinę ir emocinę pusiausvyrą, nurimti… Ši muzikos terapija taip pat tinkama norintiems pailsėti, atsipalaiduoti, subalansuoti save ir atrasti vidinę harmoniją, sustiprinti kūną… 

Reikia turėti kilimėlį arba storesnį pledą, pledą užsikloti ir pagalvėlę. Turi būti patogu ir šilta.

Trukmė apie 1,5 val.
Kaina – 20 eur.

Bilietai per Paysera tickets. Spausti čia…

Bilietą užtenka parodyti telefone.

Informacija: tel.: 8 687 57726 arba info@gongai.eu, Vyrenijus.

„Maudynės Gonge”– daugiau procesas, kurio metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Tai garso kelionė į save. Šioje gongų skambėjimo versijoje, gongai skamba garsiau, įvairiau, daugiau įvairių kitokių instrumentų improvizacijų. Sakyčiau, tai gyvas ir stebinantis savo poveikiu garso efektas. 
Devynerių metų praktika rodo, kad tai tinka ir patinka žmonėms. O ypač tiems, kas turi labai aktyvų protą, užspaustus jausmus, ar neišreikštas emocijas, daugybe minčių ir nori nors trumpam nuo jų pailsėti.
Po šio renginio jausitės tarsi mentališkai išvalyti, ramūs. Atsiveria daugiau kūrybiškumo, meilės sau, nėra perdėtos reakcijos į supančius įvykius. Tiesiog jausitės gerai. Šie garsai, kurie nuo senų laikų buvo skiriami minčių švarai palaikyti, keliauja per visą pasaulį, kurdami vidinę žmogaus taiką, kuri taip reikalinga šiuolaikiniame pasaulyje. Poveikis ilgalaikis, silpsta nerimas, geriau miegama, po truputi atsiranda prasiplečia akiratis, auga sąmoningumas.

Galerija
Atsiliepimai
Scroll to Top