Akimirkos iš renginių, kuriuose skambėjo Gongai

Apie Gongus.

Dalyvavau ne viename Vyrenijaus gongų seanse. Stipru. Nesiimu aprašyti, nes gongų poveikis labai individualus, net tam pačiam žmogui skirtingais momentais. Gongų garsai tiesiog išjudina mus iki giliausių sielos ir kūno kertelių, atveria ir išleidžia lauk tai, ką ne vienas nešiojamės užspaudę, paslėpę savyje, kas neretai mus slegia. Kiaurai persmelkdami kūną, jie tarsi išvalo mūsų vidų. Seanso metu gali aplankyti pačių įvairiausių emocijų pliūpsniai, nepatirti vidiniai pojūčiai, tačiau garsams nutilus lieka gilus ramybės, atsipalaidavimo, lengvumo ir dvasinės švaros jausmas. Bent jau man… Mėgstu šią būseną! Mantas

Didelis AČIŪ už vakarykštį gongų potyrį, net šiandien tokia savijauta kaip tikrai po išsivalymo, va kaip po pirties jaučiasi lengvas kūnas su maloniu poilsiniu nuovargiu. Labai visiems patiko, nes tai buvo įspūdingi potyriai, kurie vienus palietė labai stipriai ar net pasakyčiau per stipriai, o kai kurie puikiausiai pailsėjo miegodami ar snūduriuodami. Kristina.

Atsiliepimas apie gongų sesiją įmonės darbuotojams.
Nuoširdus jums AČIŪ. 
Pirminiai atsiliepimai: kolegos buvo nustebinti ir džiaugėsi, kad pakviečiau jus pravesti užsiėmimą su gongais. Kai kurie graudinosi po užsiėmimo, kalbant vos valdė ašaras. Viena moteris turėjo stuburo operaciją, minėjo, kad jaučiadi gerai, nors išgulėti buvo sunku. Man galvos spaudimas vis dar jaučiamas, bet silpnesnis. Aš džiaugiuosi, kad patyriau nuostabų naują jausmą. Kiti prašė jūsų kontaktų, matyt turi savų sumanymų.
Sėkmės, darant tai, kas jums teikia džiaugsmą ir leidžia save realizuoti.
Inga iš Tauragės.

Apie gongų atsipalaidavimo įrašus youtube kanale – 🙂 kas negalite užmigti, labai rekomenduoju….. Paulius užmiega jau pasakojant apie pasiruošimą meditacijai:). Jau klausėm nežinau, kiek kartų, jis girdi tik  „atsigulkite patogiai, ištieskit rankas”… Ryte vis klausiu, ar girdėjai, ką nors daugiau? Na dar klubų sritį yra girdėjęs… Daugiau nepavyksta jam :).
Na, nerealiai veiksminga reiškia :).
Ir aš dar nė karto negirdėjau pabaigos.. Man labai sunku užmigti, daug minčių… Pasileidžiu, kad užsimiršti.. Klausau… Ir staiga rytas.. 
 ačiū Vyrenijus Andrijauskas 🙂

Širdingai dėkoju už dovanas. Tiesą sakant, tai kad atradau jus, man yra didžiausia visatos dovana. 
Noriu išreikšti savo begalinį dėkingumą už „Day dream”. „Day dream” mane tiesiog užbūrė. Tai toks nuostabus pokalbis su savim, tiek atsakymų atrandu, kasdien išgirstu vis kažką naujo.
Rima.

​Esu buvusi pas Jus gonguose prieš ~4 metus jogos festivalyje. Tąkart išvis nesupratau, kur einu ir… taip gerai išsimiegojau, o atsikėlusi pasijutau lyg kažin kokiuose pasauliuose pabuvusi!

Dabar po 4 metų sugrįžusi į gongus, taip pat tikėjausi tiesiog skaniai išsimiegoti. Cha, ir paaiškėjo, kad miegot nerekomenduojama… Pirmą užsiėmimą (prieš 2 savaites) jaučiausi „labai labai normaliai” 🙂 Lietus lyjantis į veidą, nors nejaučiau, džiunglės, indėnų vigvamas… Buvau gamtos dalimi. Buvau banga – norėjosi banguoti kūnu. Buvau suskilusi dykumos žemė (nesuprantu kaip įmanoma taip jaustis, bet taip jaučiausi). Gongams skambant stipriausiai – norėjosi plačiai plačiai šypsotis. Ir šaukti „Dar!” Tokia visiška apsvaigimo būsena. Kosmosas. Ir tikrai labai reikėjo sausainio su arbata sugrįžti į žemę (Beje, sausainiai taip pat nežemiško skonio! Receptas?..) Parvairuoti namo buvo gan sudėtinga, vis dar jaučiausi lengvai „girta”.

Atėjusi antrą kartą (vakar) taip pat labai norėjau tos būsenos kaip anąsyk. Bet panašu, kad užsisakyti negali :)… Šįkart – visiškai kitokia patirtis. Apibendrinčiau ją žodžiu „skausmas”. Nefizinis. Pačiai realiai nieko neskaudėjo. Iš pradžių vizija – miesto garsai, eismo skleidžiamas triukšmas. Paskui, kad esu dramblys, kurį pašauna strėlės. Kelis kartus krūptelėjau. Po šio užsiėmimo nesijaučiau tokia „išskridusi” kaip po to pirmojo. Jaučiausi lyg visko turėčiau ne pakankamai, o per daug.

P.S. Labai patinka tie trumpi lakoniški, bet labai taiklūs ir prasmingi pokalbiai po užsiėmimo.

Ir o, kaip gerai, kad vis dėlto nesam italai, ir nebūna 2 val pokalbių be perstojo po užsiėmimo. Susikaupimas ir ramybė, besijaučiant keistai, bandant suprast kas įvyko, labai pritinka.

Dėkoju Jums! Iki kitų kartų. Simona.

„Jaučiuosi puikiai! Esu rami, atsipalaidavusi, pilna džiugesio :)))))) Daug suvokimų per visą savaitgalį ir šiomis dienomis. Atsiprašiau Visatos už visas jai pretenzijas. Kad vis nežinau, ko ieškau ir vis noriu, ko neturiu. O juk taip paprasta viska priimti ir atsipalaiduoti :)) echh.. Ačiū tau už tai, ką darai.  Tavo ramus paprastumas ir gili išmintis tarsi sugražino išsibarsčiusias esybės dalis. :)”
(Asta)

„Sveikas, dėkoju už dvi nuostabias sesijas, naujai atrastą kelią garsu į šviesą. Pirmam karte labai valėsi viskas, kilo daug skausmo tiek kūne, tiek psichikoje. Toks jausmas, jog atsivėrė pūlinys ir išpūliavo (kurį ilgai laikiau, jog Dievas jo nematytų), sąmoningai giliai iškvepiant vėrėsi vis labiau ir giliau, ėjo visokie nekokie vaizdiniai, kuriems leidau tik plaukti. Suvokimas atėjo toks, jog įprotis Dievui aukoti viskas kas geriausia, dėkingumą, džiaugsmą, dorybes, ale ydos ir trūkumai, kaltės jausmas čia jau ne Dievo, čia blogai. Kaip palengvėjo, jog viskas yra viena ir palaiminta. Sakiau, jog buvau Indijoje. Išties pabuvau joje antroje garsų daly, stupa,besimeldžiantys vienuoliai, kalnai. Mačiau vilkę didžiąją totemą, kuri mane nėšė, buvau labai pavargusi ir laiminga galėdama atsipalaiduoti. Atėjo ramybė po seanso. Labai ačiū, jog dalinatės šviesa per garsą, abiems draugėms patiko.Norės dalyvauti ir ateityje.” (Dalia)

,,Visiška ramybė. Esu čia ir dabar. Nuostabiai jaučiuosi. Ačiū.” (Regina)

,,Ačiū už galimybę atgauti jėgas ir dvasinę pusiausvyrą. Pasikrovėm teigiamos energijos. Labai džiaugiuosi tokiais renginiais!”. (Virginija ir Viktorija)

,,Tai buvo kažkas nepaprasto! Ačiū…”. (Aušra)

,,Ačiū už žmonių sąmoningumo kėlimą, ačiū už nuostabią patyrimų dovaną, ačiū, kad auginate sparnus”. (Violeta)

,,Mums labai labai labai smagu, gera, veža…Mes jau 3 metai vaikštom ir nenusibosta. Ačiū”. (Vaida ir Ramūnas)

,,Ramina, suteikia bendrumo jausmą. Puiki terapija po streso. Ačiū!”. (Gintarė)

„Labai patiko, ir ta tradicija su arbata ir saldainiais islieka, labai smagi. Esu buvusi ir anksciau gonguose. Viskas labai gerai suorganizuota, tiesiog viskas buvo puiku.”

„Viskas buvo labai gerai. Puikus personalas, puikus renginys. Galėtų būti dažniau.”

„Viskas buvo puikiai, tik po gongu norejosi ramybes ir maziau sneku :)))”

„Labai puikus atsiplaidavimo būdas. Jauki atmosfera, jokios įtampos, tik gilus pasinerimas į gongų garsus.”

„Gongu relaksacija man is principo patinka ir studijoje ji irgi puikiai pavyko”

„Man patiko-įdomi patirtis-norėsiu dar:)”

Aciu jums! 🙂

Ačiū ačiū AČIŪ!!! Jūsų gongai buvo vienas geriausių mano 2016-ųjų metų atradimų. Būtinai pas jus dar ateisiu. Nes kartą paragavęs negali sustot.. 

​Sveiki. Nerealiai patiko Jūsų terapija – gongai, nors ir trumpai išbandžiau, bet jausmas net geresnis nei tikėjausi. Senokai norėjau tai išbandyti. Kai turėsiu galimybę – labai norėčiau dar kartą pasinerti į šiuos nuostabius garsus… Irma

Ačiū už nuostabų trečiadienio vakarą maudantis gongų garse. Vakar buvo trečias kartas….savijauta emocinė, psichinė bei fizinė labai pagerėjo. Atsirado vidinės ramybės jausmas, nepaisant to, kad viskas ir visi labai skuba, lekia, reikalauja. Neskauda tų kūno vietų, dėl kurių galvojau jau turėsiu kreiptis į gydytojus. Esu mama – po gongų tapau kantresnė, dažniau myluoju savo vaikus…. Šiandien – atsibudus norėjosi šypsotis, kodėl? …. todėl kad buvo gera….
Ačiū. Edita.

Pirmiausia noriu padėkoti už „Maudynes Gonge”, tikrai nesitikėjau, pojūčiai nerealūs, nuotaika fantastinė:)). Suprantu, kad daug ką galima paaiškinti moksliškai, bet vis tiek galvoju, kad tai stebuklas:). Vakar buvo mano gimtadienis, nusprendžiau atsisakyti vakaro su draugais ir tiesiog pasidaryti kažką gero sau, matau, kad pasirinkau teisingai:). Loreta. 

Mielas, Vyrenijau, šįvakar buvau gongų maudynėse.  Žodžiu nepasakiau, bet noriu parašyt Jums didelį AČIŪ! Gongus girdžiu ne pirmą kartą, bet Jūsų sukurta visa atmosfera man labai surezonavo. Jaučiuosi labai gerai ir daug patyrimu… AČIŪ

Sveiki, dar kartą labai Ačiū už įspūdingą gongų vakarą, labai patiko tiek man, tiek draugei, su kuria atėjome. Iki pat namų dalinomės vakaro įspūdžiais.
Abu likome savaip paveikti. Net neabejoju, kad šią naktį miegosime šiek tiek kitaip, galbūt tvirčiau, galbūt sapnai ryškesni bus, gal dar kas… Paulius.

Pirmiausia noriu padėkoti už „Maudynes Gonge”, tikrai nesitikėjau, pojūčiai nerealūs, nuotaika fantastinė:)). Suprantu, kad daug ką galima paaiškinti moksliškai, bet vis tiek galvoju, kad tai stebuklas:). Vakar buvo mano gimtadienis, nusprendžiau atsisakyti vakaro su draugais ir tiesiog pasidaryti kažką gero sau, matau, kad pasirinkau teisingai:).  Loreta.

Kaip tik prasidėjo įtemptas darbo grafikas ir pastovus minčių srautas pakankamai išvargino kai patekau į „Maudynes Gonge“. Pradžioje protas vis bandė nukeliauti dar kažką spręsti ir dėlioti, bet garso galia vis grąžindavo jį į dabartį. O su laiku iškeliavau su garso srautu į pojūčius ir ištirpau begalybėje. Liko susižavėjimas garsais ir pilna ramybė.. Užtenka atsipalaiduoti ir gongų garsai užpildo viską aplink, garso vibracijos patenka į kiekvieną ląstelę. Garsas aplink ir garsas iš vidaus.. Ne visus pojūčius galima išpasakoti žodžiais. Šio gilaus garso masažo dėka protas ir emocijos aprimo, atsipalaidavau ir puikiai pailsėjau. Jauki salės aplinka, neįprasti ir skanūs saldumynai su arbata suteikė papildomą malonumą :). Siūlyčiau daug dirbantiems ir pavargusiems, turintiems streso ir įsitempusiems, ieškantiems atsipalaidavimo galimybių ar norintiems šiaip įdomiai praleisti vakarą. Vyrenijus ne tik grojo, bet ir pasakojo apie gongų garsus, žavėjo išmintimi, paprastumu ir ramybe. Dėkinga už nuostabią kelionę, neįprastą ir ypatingą patirtį. Svetlana

Sveiki, norėjau tik pasidžiaugti, kad po vakarykščių gongų šiąnakt miegojau kaip niekad giliai. Seniai taip buvo, ačiū Jums. Aidas.

Mielas, Vyrenijau, šįvakar buvau gongų maudynėse.  Žodžiu nepasakiau, bet noriu parašyt Jums didelį AČIŪ! Gongus girdžiu ne pirmą kartą, bet Jūsų sukurta visa atmosfera man labai surezonavo. Jaučiuosi labai gerai ir daug patyrimu… AČIŪ

Vakar buvau jūsų „Maudynėse Gonge”. Tai, ką išgirdau, buvo nuostabu, dalyvavau pirmą kartą, bet tikiu, kad nebus paskutinis. Palikote didžiulį įspūdį, namo grįžau su šypsena, nes išgaunami gongų garsai, lyg apvalė mano sielą. Palinkėsiu jums stiprybės, nes jus ja dalinatės su mumis. Su pagarba Vidita.  

Ačiū, Vyrenijau, už gongų terapiją Šiauliuose:) jau ne pirmą kartą „maudausi” gongų garsuose ir kaskart išeinu po renginio kaip naujai gimus. Savijauta nerealiai gera:) nežinau kaip tu tai padarai, kaip tu sukuri tas kosmines Visatos vibracijas, bet gongų sukeltos vibracijos stipriai veikia, gydo ir harmonizuoja mano kūną. Kažkokia meilės, džiaugsmo energija patenka į vidų, kūnas ją priima kaip savą ir po sesijos katutes ploja:))) Lauksiu naujų maudynių:))) dieviškos meilės tau, Vyrenijau:). Onutė Navickienė

Vestuvių ceremonijos akimirkos

Atsiliepimai apie savaitgalį „Proto atostogos”

Prieš savaitę dalyvavau tylos stovykloje „Proto atostogos”. Buvo taip gera ir kūnui, ir sielai, ir protui Gavau tokios ramybės, atsipalaidavimo, kokios jau seniai man reikėjo. Tobula vieta, maistas, gongai, pirtis, kubilas. Buvo gera klausytis Vyrenijaus gyvenimo išminties. Tam tikrose gyvenimo situacijose, man nuskamba stovykloje išgirstos mintys, kurios leidžia visai kitaip pažvelgti į gyvenimą. Labai AČIŪ! Tikiuosi, susitiksime dar ne kartą. (Aistė)

Beje, dėkoju už super savaitgalį! Buvo pirmasis mano kartas ir tokio Tylos savaitgalio patirtis, bet jauciuosi labai gerai pailsėjusi, pasikrovusi teigiamos energijos ir visą kelią i Klaipėda parvažiavau dainuodama. (Aliona)

Dėkui Jums dar kartą! Kažkoks nerealus jėgų ir pasitikėjimo savimi antplūdis. Netikėta ir keista, net truputį baugu, kad nebūtų per daug to pasitikėjimo ir iš to augančios puikybės :). Bet visvien ačiū Jums už įkvėpimą. (Jurgita).

Savaitgalį vykusios „proto atostogos” davė galimybę paatostogauti ne tik protui, bet ir kūnui, sielai, atpalaidavo mintis ir perinstaliavo smegenis. Visa tai lydėjo išskirtiniai gongų garsai, nuostabi muzika, prasmingos ir gilios mintys, puikus maistas, supo tikra gamta. Gavau daugiau nei tikėjausi. Prasmingai praleistas laikas. Pirmadienis buvo šviesesnis nei bet kada…toks ramus, neliko streso. Tikiuosi nepamiršti gautų pamokų,  žinias pritaikyti kasdienybėje, kad jausena būtų tokia, kokia yra šiuo metu…mintimis aš dar Zen miške. Nuoširdus Ačiū, Vyrenijau. (Jurgita)

Noriu pasidalinti atsiliepimu. Seminaras buvo tobulas, na gal tik tas kubilo vanduo per daug užkaitintas :).
Bet visa kita: praktikos, taisyklės, maistas, jūsų pasakojimai ir išmintis – puikūs. Nieko nebuvo per daug ar per mažai. Vieta raminanti, ypač upė. Kompanija taip pat kultūringa ir draugiška. Labai norėčiau pakartoti… Aš pati savarankiškai pastaruoju metu einu sąmoningumo link, o šis seminaras pastūmėjo stipriai į priekį. Pastebėjau didesnę vidinę ramybę ir daug aiškesnį protą (išsivalė mintys „šiukšlės”). Dabar vėl galiu versti kalnus, o paskui atsipalaiduoti.. 🙂
Ačiū, kad esate ir dalinatės. (Ingrida)

Ačiū už atsiųstą muziką ir naudingą medžiagą! Yra labai smagu turėti galimybę gilinti savo žinias ir muzikos dėka pasinerti vėl į tą pačią Proto atostogų savaitgalio atmosferą 
Savijauta po savaitgalio puiki, norisi medituoti, klausytis muzikos, gulėti ant to paties čiužinio ir žiūrėti į tekančią upę. Ir dzin tas bėgantis gyvenimas ir aplinkinių lūkesčiai bei savo pačios išsikelti tikslai/darbai/įsipareigojimai.
Savaitgalis buvo puikus visomis prasmėmis, manau daugeliui ilgam jis išliks atmintyje. Maistas nuostabus, neįprastas, norisi ir namie tokį gaminti.
Savaitgalio programa irgi visa sudėliota ir apskaičiuota puikiai, nebent ko pritrūko – šeštadienio vėlyvos vakarinės meditacijos skambant tyliai gongams arba dubenėliams.
Linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės ir iki kitų pasimatymų! (Aurelija)
Dėkui už puikiai organizuotas proto atostogas, abejojau, ar važiuoti, nes jaučiausi ir rami, ir nepavargusi, bet po šio  atsipalaidavimo pajaučiau, kad vidinė ramybė irgi turi savo gylį ir ji visai kitokia nei buvo, dabar viskas paprasčiau. (Zita)

Sveiki, norėjau padėkoti už šį patyriminį savaitgalį. Šalia Jūsų buvo jauku ir saugu būti taip, kaip būnasi. Ką išsinešu? Į viską žiūrėkime paprasčiau – kaip ir nieko naujo, bet kažkodėl  vis reikia, kad kažkas tai priimintų. Oho tu matai kaip gali būti ir taip ,ir va taip, ir net šitaip. Nevertinkime. Tyla iš pradžių lyg ir nepatogi buvo, po to atėjo pajautimas – kaip gera neapkrauti savo proto kitų žmonių istorijomis, emocijomis, to pasekoje ir noras didinti savo gebėjimą sąmoningiau rinktis kam skirti savo energiją, o kam ne, arba gal gebėjimą  išlaikyti distanciją kas tavo tai tavo, kas mano tai mano…
Užsimaniau su Jumis į Indiją :). (Asta)

Savaitgalis tikrai padėjo iškrauti negatyvą ir pasikrauti gerų emocijų, kiek ramiau reaguoti į kasdienius gyvenimo iššūkius. Sumažino įtampą. Labai ačiū už turiningą savaitgalį, tikrai buvo kažkas unikalaus. Dėkoju už įžvalgas ir mintis ir už nuostabius gongų garsus! Inga

Labai noriu dar kartą padėkoti už šį savaitgalį. Labai pasidžiaugiau kolektyvu kuris buvo susirinkęs. Būdavo momentų, jog atrodo dalyvaujų klasiokų susitikimeLabai smagios rytinės mankštos ir užduotys. Labiausiai įsimintina (nes pirmą kartą patirta) tai vaikšciojimas užsimerkus ir visiškas atsidavimas partneriui, šokio terapija, komandiniai žaidimai. Taip malonu ir smagu Jūsų klausytis daug kur atradau savęs. Atvažiavau su dviem klausimais ir išvažiavau su dviem atsakymais
Nuo praeitų proto atsotogų praėjo metai ir suvokiau kad tikrai nemažai per juos padirbėjau, nes šiose atostogose buvau laisvesnė, ramesnė ir galėjau mėgautis visu procesu. 
Ačiū, kad pasidalinote nuorodomis, taip lengviau bus Jus rasti inetrneto platybėse. (Kristina)

Labai patiko! Kartočiau. Supratau, kad kartais pasakome per daug tuščių ir nereikalingų žodžių. Ši stovykla leido pabūti su savimi, įsigilinti į savo emocijas, šiek tiek pažinti save. Jaučiuosi nusiraminusi bei pailsėjusi. (Virginija)

Sveiki, noriu padėkoti už nuostabų ir kitokį savaitgalį! Kūne atsirado lengvumas, gerumas, kitoks požiūris į problemas. Ačiū, ir iki kitų susitikimų! (Laura)

Gavau stiprių, labai stiprių emocijų bangą. Po pirmos praktikos, atrodė neišeis atsipalaiduoti. Mintys sukosi, kodėl kiti gali, o aš ne. Problemą vijau tolyn, norėjosi galvot tik apie malonius dalykus. Bet sekmadienį ‘pramušė’. Atėjo aiškumas, o kartu ir lengvumas. O dar tie gongų rezonansai 3 ar 4. Kaip kokie orgazmai. Ačiū. Dabar net smalsu būtų atsimerkti ir pamatyt, kaip taip suvaldoma šitiek instrumentų. Žodžiu- Jean Michel Jarre. Dar sugrįšiu paklausyt kaip grojat. Būtinai. (Audrius)

Stovykla labai vykus, viskas tiko. Kvėpavimo praktikos ir gongai davė daugiau ramybės ir energijos, o visa kitą kažkur ,,nupūtė”. Ačiū. (Audra)

Ačiū už įdomesnį savaitgalį nei įprastai. Jaučiuosi nurimęs, atėjo supratimas, kad reikia gyventi čia ir dabar, ir džiaugtis tuo, kad esu ir tuo ką turiu ir ko neturiu. (Darius)

Ačiū labai už tokį prasmingą ir pilną išminties, sąmoningumo savaitgalį. Dėl pačių proto atostogų, tai jos tikrai pateisino visus lūkesčius, radau atsakymus, į įvairius (egzistencinius, asmeninius, kolektyvinės sąmonės ir kt.) klausimus. Dalyvavau antra kartą, ir įspūdis net stipresnis nei pirmąjį. Kvėpavimo praktikos iškėlė į paviršių tokias emocijas, su kuriomis atrodė jau buvau susitvarkiusi. Meditacijos leido maksimaliai atsipalaiduoti. Gongų maudynės suteikė įvairią informaciją, kuri atėjo per vaizdinius. Veikimas lėčiau leido mėgautis esamuoju laiku.
Ačiū dar kartą ir iki kitų kartų. (Alina)

Ačių, Vyrenijau, labai labai!
Tikrai buvo labai gera ir gilu!!! (Vaida)

Laba diena Vyrenijau , 
Ačiū jums už jūsų veiklą . Iš tiesų „Proto atostogų” savaitgalis buvo nuostabus laikas, skirtas sau pačiai, ko jau seniai neturėjau. 
Savaitgalis pilnai išpildė mano lūkesčius. 
Super. Zina.

Vyrenijau, sveiki,
Net ir savaitę panešiojus nesigauna duoti vieno sakinio atsiliepimo.
Grįžau tikrai nurimusi, išlengvėjusi, iškvėpavusi, paleidusi „akmenis“  kabėjusius po kaklu, tokia sava sau….
Prisipažinsiu, man norėjosi dar vienos dienos, nors viskas buvo pakankamai intensyvu, įdomu… ir buvo akimirkų, kai neliko mičių, viskas plaukė tekmėje,  spalvoje, lengvume…. o paskutinės dienos gongai taaaaaapppp nunešė, kad dar ir dabar jaučiamos bangos einančios per kūną….
Nuoširdžiai ačiū už rūpestį, dėmesį, pasidalinimą.
Linkiu gražių kelionių ir pozityvių patirčių.
Iki sekančio!
Su geriausiais,
Jolanta
p.s. gal pritrūko dalyvaujačių disciplinos tyloje ))
p.s. ir mintis apie  žaidimą gyvenimo, kurį patys pasirinkom,  labai priimtina ir su šypsena.

Sveiki, Vyrenijau!
Ačiū už nuorodas! 
Savaitgalis labai patiko, patiko ramybė, kurią jus spinduliavot, patiko praktikos ir labai patiko, kad paprastai kalbate apie dvasinius dalykus. Tokiu būdu jie tampa lengviau prieinami kiekvienam, tokiu būdu budinate žmones, kas ir yra svarbiausia!
Ačiū. (Eglė)

Laba diena, Vyrenijau.
Važiavau be lūkesčių, bet jau tikrai seniai norėjau išmėginti –  tikrai pasiteisino. Buvo kitaip, neįprasta, nenuspėjama, buvimas su savimi ir net savyje, nepažįstami žmones tyloje buvo lygūs ir bendruomeniški. Tereikia nesustoti. Linkiu į tokias stovyklas atvykti vieniems, nes taip geriausia pabūti su savimi.
Iki kitų kartų. (Andrius)

Sveiki Vyrenijau,
Tiesa sakant ir šiandien nesinori skubėti. Kai stovyklos metu juokavome, jog grįžę į darbus būsime kolegų apkalbėti, pakalbėti kur buvau …:). Žinokite, kiek skambučių net sulaukiau :))) tik tiesa sakant nepasakojau. Pasakiau, jog man buvo gera. Paskui vėl klausia,na  tik gera buvo? Sakau jausti jog Tau gera yra labai daug.. man kažkaip nesinori dalintis, barstyti mintis.. Dar kalbant apie santykius. Mano su sese santykiai spalvingi 🙂 tik galiu patvirtinti frazę, kad kai pats augi, dvasiškai tobulėji, kitus labai erzina…:) ačiū Jums ! Na ne sakinys vienas, bet…:) gražios dienos! (Inga).

Laba diena,
Ne vienerius metus vaikščiojau į Maudynes gonguose Vilniuje. Vėliau dėl darbų gausos ir gyvenimo pokyčių – sūnaus gimimo – nustojau lankytis. Tačiau pačių gongų poveikį jutau jau nuo pirmųjų užsiėmimų pradžios. Proto atostogas buvau nusižiūrėjusi jau seniai, tačiau vis aplinkybės nepalankios neleisdavo sudalyvauti. Ir pagaliau man pavyko!
Proto atostogų savaitgalis buvo tiesiog neįtikėtinai nuostabus. Niekada negalvojau, kad per kvėpavimą galima išgyventi tiek daug emocijų ir paleisti tiek daug blogų emocijų, minčių, praeities vaiduoklių. Gaila tik, kad beveik visą gongų muziką pramiegojau 🙂 tačiau Jūsų pasakojimai, situacijos, atvėrė akis į atrodo savaime suprantamus dalykus, kurie (kol nebuvo įgarsinti asmens iš šalies) pasidarė labai aiškūs. 
Aplinka buvo puiki – tikra ramybės oazė, maistas skanus (nors paprastai nebūna dienos be mėsos, tačiau šį savaitgalį jos visai ir nereikėjo).
Esu tikra, kad norėsiu šią patirtį pakartoti, ir mano lūkestis būtų kuo greičiau. Tačiau šį savaitgalį pirmą kartą vyras liko vienas su 3 metų sūnumi ir, kaip pasirodė, jis nebuvo labai patenkintas, nes galvojo „o kas čia yra vienam pabūti su vaiku namie” 🙂 todėl reikės su juo padirbėti, kad išleistų vėl 🙂
Bet tariu Jums begalinį ačiū! Tai buvo tikrai nepakartojama!
Bandysiu ir namuose bent kažkiek kvėpavimo pratimų atlikti ir tų gautų emocijų nepaleisti.
Čia gal kiek daugiau nei vienas sakinys, bet norėjosi nors dalelę aprašyti… :). Ačiū. (Vaiva)

Gera diena, su žmona turėjome trumpas kokybiškas atostogas, nieko nereikalingo. Esame užsikrovę bateriją kažkuriam laikui, labai viskas patiko, jaučiamės puikiai. (Andrius)

Pavėluotas sakinys apie stovyklą. Prisiminiau kadais mokėtą gebėjimą iškvėpti, kur gyvena intuicija, kokia nuostabi tyla garse, ir išmokau ypatingai svarbaus gebėjimo judinti galvą kartu su OHO!:) (Živilė)

Didžiuliausias AČIŪ už nuostabias „Proto atostogas”, dar ir šiandien  jaučiu jų tasą. Džiaugiuos už pažintį ir iki. (Nijolė) 🙂

Vienu sakiniu sunku parašyti atsiliepimą. Nors net nelabai atsimenu, kaip važiavau namo:). Toks jausmas, kad esu nuo visko atitrūkusi. Viena dalis proto, dar šiandien atostogauja, o kita į viską kol kas reaguoja ramiai.
Kuo galiu pasidžiaugti, kad šiomis dienomis vyksta kažkokia savaiminė atmetimo reakcija į negatyviai nusiteikusius žmones.
Nuoširdžiai, Jums Dėkoju! Ir labai tikiuosi iki kitų susitikimų! (Kotryna)

Sveiki Vyrenijau,
trumpai, bet tikrai labai nuoširdžiai norėjau padėkoti už šį savaitgalį ir tikras proto atostogas. Jaučiuosi pailsėjusi, ramesnė, kupina jegų ir naujų idėjų. Rekomendacijos visiems 100%!!! Esate labai šiltas, šviesus ir spinduliuojantis ramybe žmogus. Džiaugiuosi turėjusi galimybę susipažinti. Didelis AČIŪ!! (Gabrielė)

Sveiki Vyrenijau,
savaitgalis buvo nerealus. Tikėjausi, kad bus gerai, bet realybė smarkiai pranoko lūkesčius. Ačiū už pasidalinimus, įkvėpimus, gongus, gerą energiją ir nerealų jumoro jausmą. Grįžti nebuvo sunku, protas po atostogų ramus, energijos kaip niekada daug ir viskas džiugina. Iki kitų susitikimų! (Dalia)

Sveiki, atsitiko du geri dalykai: pirmas – aš atvažiavau, antras – ne pabėgau. (Edita)

Mano įžvalgos iš stovyklos – tyloje gimsta nauja gimtis (kažkas naujo, kokybiško, išlaikyto) Kūnas ir protas pailsėjo kaip niekada, jokių minčių neliko, tik didelis noras vėl praktikuoti jogą ir būti tyloje dažniau – noras kelias valandas per dieną. (Ala)

Didelis ačiū , kad dalinatės patirtimi :). Po savaitgalio , jaučiuosi kaip po savaites atostogų! (Marta)

Ačiū, Vyrenijau, už savaitgalį, kupiną išminties žinučių: ,,yra kaip yra”, ,,viskas keičiasi”, ,,oho?!” ir dar daugiau naujų įžvalgų, suvokimų, ačiū už meditacijas ir gongus, kurie padėjo nuraminti protą ir mintis, pailsinti kūną ir pajausti naujas emocijas, taip pat dėkui už gerą nuotaiką bei subtilų jumorą pasidalinant savo istorijomis, ir AČIŪ, kad TU ESI. (Rasa)

Gera patirtis, na, o įvertinimas toks – gerklę spaudžia kaip su kažkuo labai artimu išsiskyrus. (Gintaras)

Palaukiau, kol susidėlios mintys. Stovykla patiko, gera buvo atsiriboti, išbandyti ką nors naujo, labai skanus maistas, jauki aplinka, ramybę atstatančios praktikos. Ačiū labai 🙂  
Gaila, kad grįžus jau kitą dieną stipriai “nukritau“ ant žemės, grįžau į realybę, ilgalaikio poveikio neliko. Manau, kad nuolatinė tokia praktika turėtų labiau ilgalaikį poveikį. (Gerda)

Dar kartelį dėkoju už nuostabų savaitgalį, labai smagu gyvenime patirti pirmus kartus – man toks savaitgalis buvo pirmas, bet tikrai ne paskutinis. Šis patyrimas suteikė vidinės ramybės, nepamirštamus įspūdžius ir naujas pažintis :). (Inga)

Dėkui labai už proto ramybę. Ir muziką! Labai padėjo! (Mingailė)

Labai pailsėjau, jaučiuosi lyg po savaitės atostogų. Dėkinga ir iki kitų kartų! :). (Domantė)

„Kalbant iš organizacinės pusės, viskas patiko – geografinė vieta, sodyba buvo jaukiai šilta, pirtis (nežinau, ar tai pirtis, ar tyla), bet buvo man labai tinkama ir komfortiškai karšta. Su vidine puse ne taip lengva :). Išėjimo pagirios buvo (yra?) sunkokos. Dabar tik noriu i pusės metų (nu gerai, mėnesio) tylos stovyklą, daugiau nieko :). Ačiū! Buvo labai gera!” (Izolda)

„Savijauta po savaitgalio gera. Daugiau ramybės atsirado. Visos taikytos praktikos labai išėjo į naudą.” (Jonas)

„Jaučiuosi puikiai! Esu rami, atsipalaidavusi, pilna džiugesio :)))))) Daug suvokimų per visą savaitgalį ir šiomis dienomis. Atsiprašiau Visatos už visas jai pretenzijas. Kad vis nežinau, ko ieškau ir vis noriu, ko neturiu. O juk taip paprasta viska priimti ir atsipalaiduoti :)) echh.. Ačiū tau už tai, ką darai.  Tavo ramus paprastumas ir gili išmintis tarsi sugražino išsibarsčiusias esybės dalis. :)” (Asta)

„Norėjau tik dar kartą padėkoti už puikų savaitgalį. Po dviejų dienų jaučiuosi kaip po dviejų savaičių atostogų.” (Ingrida)

Važiavau didelių lūkesčių neturėdama, tiesiog tikėjausi pasimėgauti kitokiu savaitgaliu. Ir likau labai maloniai nustebinta turiniu. Nebuvo perkrauta veiklos, tuo pačiu buvo ir šiek tiek išėjimo iš komforto zonos. Laiko sau buvo nei per daug, nei per mažai. Jūsų paties ramybė buvo didžiausias privalumas ir motyvacija kažką daryti. 
Nors jau senokai domiuosi įvairiomis dvasinėmis praktikomis, dar labiau užsimotyvavau ir visą savaitgalį galvojau, kaip norėčiau tiesiog su jumis pasėdėti ir apie viską pakalbėti. Bet teko išbūti tyloj, yra kaip yra :). Galbūt dar bus progų. Visumoje išsivežiau daugiau ramybės, įvairių įžvalgų, motyvacijos pokyčiams ir mažiau daiktų :). (Dovilė)

Scroll to Top