Tylos Gongai - kvėpavimas ir atsipalaidavimas, gongai skamba tyliau.

2024 m. liepos 22 ir rugpjūčio 26 d. pirmad., 20 val.

„Tylos gongai“ – procesas skirtas atsipalaidavimui, energijos prisipildymui, psichinės sistemos perkrovimui, giliam poilsiui. Naudojamos įvairios kvėpavimo technikos, kurios padeda giliau įeiti į gilaus atsipalaidavimo būseną. Tai leidžia kokybiškai pailsėti ir atsigauti nuo didelio minčių srauto. Ypač tinka tiems, kurie dirba įtemptą, protinį darbą, nemoka ilsėtis, blogai miega ar nerimauja. Poveikis išlieka keleta dienų.

Kas bus? 

  • lengva kvėpavimo technika,
  • sąmoningas atsipalaidavimas,
  • tik atpalaiduojantis gongų garsas,
  • arbatos gėrimas – sugrįžimas.

Tinka visiems. 
Trukmė – 90 min. kartu su arbata po užsiėmimo.
Kaina – 20 eur. Bilietą užtenka parodyti telefone.
Vietų skaičius ribotas.
Registracija ir bilietai per čia…

Su savimi nieko turėti nereikia, proceso metu gulima arba sėdima.
Vieta: J. Basanavičiaus g. 29A – 59 aud., patyrimų erdvėje „Chandrashila”. 
Šiuos užsiėmimus veda Vyrenijus.

P. S. Jeigu turite sveikatos sutrikimų, būtinai praneškite. 
Daugiau informacijos: info@gongai.eu, 8687 57726, Vyrenijus

Kaip vyksta?

Gilaus atsipalaidavimo užsiėmimas „Tylos gongai” – gilus, sąmoningas atsipalaidavimas kartu su tyliai skambančiais gongų, dainuojančių dubenų ir kitais garsais. Šio užsiėmimo metu jūs gulite, nukreipiamas dėmesys į visas kūno dalis, ramiai kvėpuojama, atsipalaiduojama, skamba įvairūs ramūs garsai. Po tokio užsiėmimo jaučiatės labai gerai pailsėję, energingi, žvalūs. Žmogus tarsi „perkraunamas”, jaučiamas poveikis tiek kūnui, tiek psichikai. Kuomet sąmoningai atsipalaiduojama, kūnas pats save gydo, atsiranda jėgų toliau spręsti problemas, pagerėja nuotaika ir emocinis stabilumas. ​Užsiėmimas susideda iš trijų dalių: kvėpavimo, atsipalaidavimo ir gongų skambesio. Tai aktyvi praktika, kurią žmogus gali praktikuoti ir namuose.

Klausimas? Kuo skiriasi „Tylos gongai” ir „Maudynės Gonge”?

„Tylos gongai” – skirti atsipalaidavimui, energijos prisipildymui, psichinės sistemos perkrovimui, giliam poilsiui. Naudojamos įvairios kvėpavimo technikos, kurios padeda giliau įeiti į gilaus atsipalaidavimo būseną. Tai leidžia kokybiškai pailsėti ir „atsigauti” nuo didelio minčių srauto. Ypač tinka, kas daug dirba įtemptą, protinį darbą, nemoka ilsėtis, blogai miega, ar nerimauja. Poveikis išlieka keletą dienų.

„Maudynės Gonge”– daugiau procesas, kurio metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Tai garso kelionė į save. Šioje gongų skambėjimo versijoje, gongai skamba garsiau, įvairiau, daugiau įvairių kitokių instrumentų improvizacijų. Sakyčiau, tai gyvas ir stebinantis savo poveikiu garso efektas. 
Devynerių metų praktika rodo, kad tai tinka ir patinka žmonėms. O ypač tiems, kas turi labai aktyvų protą, užspaustus jausmus, ar neišreikštas emocijas, daugybe minčių ir nori nors trumpam nuo jų pailsėti.
Po šio renginio jausitės tarsi mentališkai išvalyti, ramūs. Atsiveria daugiau kūrybiškumo, meilės sau, nėra perdėtos reakcijos į supančius įvykius. Tiesiog jausitės gerai. Šie garsai, kurie nuo senų laikų buvo skiriami minčių švarai palaikyti, keliauja per visą pasaulį, kurdami vidinę žmogaus taiką, kuri taip reikalinga šiuolaikiniame pasaulyje. Poveikis ilgalaikis, silpsta nerimas, geriau miegama, po truputi atsiranda prasiplečia akiratis, auga sąmoningumas.

Scroll to Top