Astrologinės (pagal indų - vedų tradiciją) ir kitos konsultacijos

Asmeninės konsultacijos įvairiems gyvenimo klausimams spręsti.

Įveskite čia gimimo duomenis

Kadangi jau seniai domiuosi tiek rytų išmintimi, tiek vakarų psichologija, turiu daugiametę bendravimo patirtį, galiu padėti suvokti problemas iš įvairių pusių, ieškoti sprendimų ir galimybių. Naudoju rytų/Indijos astrologijos žinias, įvairias atsipalaidavimo, kvėpavimo, garsų praktikas, psichologijos pajautimą ir intuiciją.

Vieno užsiėmimo trukmė apie 1.5 val., kaina 60 eur. 

Vyrenijus Andrijauskas, SEB LT557044000370616905. Už konsultaciją. Arba per Paysera sistemą.

Tokią konsultaciją galite padovanoti myliemies žmonėms. Spauskite čia.

Skambinkite nr. 8 687 57726 arba el. paštu: info@gongai.eu.

Vyksta „online” būdu per google meet programą.
Nuoroda prisijungimui: https://meet.google.com/avk-zgho-ziw

Vyrenijus Andrijauskas

„Man patinka rytų/indiška astrologija. Pradėjęs ją studijuoti supratau, kad mes esame visi susiję nematomais saitais, kad daugelis dalykų vyksta mums labai naudingu būdu, tačiau to nesuprantame. Todėl, žvelgdamas į gyvenimą, per astrologijos prizmę, matau prasmę su kai kuriais dalykais supažindinti jus, o ypač sunkiais gyvenimo momentais. Manau ir tikiu, kad po konsultacijos jums pasidarys lengviau ir jūs rasite atsakymus į savo klausimus” – Vyrenijus.

Kuo skiriasi Vedų ir Vakarų astrologija?

Kaip Vedų ir Vakarų astrologija apskaičiuoja Saulės padėtį?

Vedų astrologijoje Ascendentas, dar vadinamas Lagna, nustatomas tiksliai nustačius rytinio horizonto laipsnį gimimo metu. Šis procesas susiejamas su konkrečiais žvaigždynais arba Nakšatromis. Palyginkime tai su vakarietiška astrologija: čia Ascendentas siejamas su zodiako ženklu, kylančiu rytiniame horizonte, todėl tarp šių dviejų sistemų pastebimas laipsnių skirtumas. Šie skirtingi skaičiavimo metodai suteikia unikalių astrologinių įžvalgų ir sukuria pagrindinius skirtumus tarp vedų ir Vakarų astrologijos metodų.

Dažnai užduodami klausimai ir apie astrologiją

Klausimas. Kas tai yra – astrologinė konsultacija?
Šios konsultacijos metu sužinosite, kokios planetų energijos vyravo jūsų gimimo metu. Todėl svarbu žinoti kuo tikslesnį laiką, vietą, išsigryninti klausimus, kuriuos norite sužinoti. Pagal šiuos duomenis sustatomas asmeninis horoskopas, kuriame matosi, kokios savybės yra vyraujančios, stiprios, kurias, lengvai paskatinus, galima išreikšti, kurios savybės yra reikalingos sustiprinti. Galima sakyti, kad matosi jūsų potencialas ir užduotys, kurias reikės jums įgyvendinti.

Klausimas. O kam to reikia?
Dažniausiai pasitaikantys klausimai yra šie: karjeros, saviraiškos, santykių klausimai. Kartais vyrauja jausmas, kad dirbu ne tai, ką noriu, jaučiuosi nepatenkintas. Atrodo lyg viskas ir gerai, turiu ką veikti gyvenime, dirbu darbus, yra šeima, tačiau kažko lyg ir trūksta. Kiekvienas žmogus turi potencialą kažką veikti šiame pasaulyje, tačiau dėl daugelio priežasčių (draugų, ar tėvų įtakos, visuomenės nustatytų normų, daugelio aplinkybių) jis nėra išreiškiamas. O tai būtų galima lengvai padaryti, žmogus, jaučia ten trauką, intuicija veda, tačiau logiškai sudėliotas mąstymas neleidžia to įgyvendinti.

Klausimas. Ar tai susiję su psichologija?
Taip, galima sakyti, kad astrologinė konsultacija yra kreipiama į psichologinę arba sielos saviraiškos pusę. Tikslas, kad kiekvienas iš mūsų rastume savyje gerąsiais, naudingas savybęs, jomis pasinaudotume ir drąsiai jas sustiprintume.

Klausimas. Ar jūs nuspėjate ateitį?
Pagal rytų astrologiją (o aš remiuosi ja) dalis žmogaus gyvenimo yra nulemta, pvz.: tėvai, fizinis kūnas, gimimo vieta, o kitą dalį nulemia pats žmogus, jo veikimas arba neveikimas. Jeigu savo gyvenime galima pakeisti nors 1 proc., galima pakeisti ir dalį gyvenimo. O ypač požiūrį į guvenimą. Bandyti nuspėti ateitį galima, tačiau tik tam, kad žmogus pasiruoštų iššūkiams su kuriais galimai teks susidurti vienu, ar kitu laikotarpiu. Duodami patarimai kokias praktikas rekomenduojama atlikti, pvz.: aktyvūs sportas arba kvėpavimo pratimai, tinkantys konkrečiam charakteriui. Rytų (arba vedinės/indiškos) astrologijos užduotis nėra išaiškinti, kas laukia, o kokius procesus reikės praeiti, norint suvokti save, kaip dvasinę būtybę.

Klausimas. Turiu santykių problemų. Kaip elgtis, ką daryti?
Žvelgiant į žmogaus asmeninį žemėlapį, galima pasakyti, kokios partnerio savybės yra patraukliausios, koks suderinamumas, kokiame laikotarpyje šiuo metu gyvenama, į ką reiktų atkreipti dėmėsį. 

Klausimas: kaip viskas vyksta?
Mes susitinkame visiems patogiu laiku „online” ir kalbėdami, fiksuodami galimybės vystome konsultacija jūsų pasirinkta tema. Todėl jūs turite turėti konkretų klausimą, nes nuo to prasideda konsultacija. Astrologinės žinios labai plačios, ten galima daug ką įžvelgti, todėl reiktų konkretumo.

Plačiau apie astrologiją. Spausti ant nuorodos.

Vedų astrologija yra senovinė Indijos astrologijos tradicija, kuri remiasi vedų literatūra ir filosofija. Jos tikslas yra padėti žmonėms suprasti savo gyvenimo kelią ir pasiruošti ateities iššūkiams. Štai svarbiausieji dalykai, kaip vedų astrologija gali padėti žmogui:

  1. Suprasti savo asmenybę: Vedų astrologija gali padėti atskleisti žmogaus charakteristikas ir savybes, kurių jis gali nežinoti apie save.
  2. Nustatyti geriausią profesinę kryptį: Žmonės gali naudoti vedų astrologiją, kad rastų geriausią savo profesinę kryptį, kuri atitiktų jų gabumus ir pomėgius.
  3. Prognozuoti svarbius gyvenimo įvykius: Vedų astrologija gali padėti prognozuoti svarbius gyvenimo įvykius, tokius kaip santuoka, vaikai, karjera, sveikata ir kiti.
  4. Geriau suprasti santykius: Astrologija gali padėti geriau suprasti santykius su kitais žmonėmis ir padėti rasti geriausią bendravimo būdą.
  5. Geriau suprasti savo santykius su pasauliu: Astrologija gali padėti žmonėms geriau suprasti savo santykius su pasauliu ir savo vieta joje.
  6. Nustatyti geriausią laiką pradėti naują projektą: Vedų astrologija gali padėti žmonėms nustatyti geriausią laiką pradėti naują projektą ar verslą, kad pasiektų didžiausią sėkmę. 
  7. Suprasti savo dvasinę kelionę: Vedų astrologija gali padėti žmonėms suprasti savo dvasinę kelionę ir padėti jiems pasiekti aukštesnį savęs pažinimo lygį. Tai gali apimti supratimą apie savo dvasinę prigimtį, gyvenimo tikslus, karmos ir likimo koncepcijas, meditacijos ir kitus dvasinius praktikų metodus.

Asmeninė konsultacija su vedų astrologu gali būti naudinga dėl to, kad vedų astrologas gali atlikti asmeninę horoskopo analizę ir padėti žmogui suprasti jo gyvenimo kelio ypatumus, stiprybes ir silpnybes, ir kaip geriausiai pasirengti ateities iššūkiams. Asmeninė konsultacija taip pat gali būti naudinga dėl to, kad vedų astrologas gali padėti žmogui suprasti, kaip geriausiai pasiekti savo tikslus ir siekius, kad pasiektų aukščiausią savo potencialą.

Apie ascendentą.

Pagrindinė vedų astrologijos esmė yra suprasti žmogaus gyvenimo kelio ypatumus ir potencialą. Ascendentas yra viena iš pagrindinių vedų astrologijos koncepcijų, nes jis atspindi žmogaus išvaizdą, elgesį, požiūrį į gyvenimą ir prigimtį.

Ascendentas yra ženklas, kuris kyla rytų horizonte, kai žmogus gimsta. Tai yra taškas, kuriame prasideda pirmoji astrologinė namera, ir ji atspindi žmogaus pirmąjį įspūdį ir išvaizdą. Ascendentas taip pat yra susijęs su žmogaus kūno ir sveikatos būkle, taip pat su asmeniniu stiliumi ir būdu, kaip jis bendrauja su kitais.

Vedų astrologijoje ascendentas taip pat yra susijęs su tam tikromis planetomis ir astrologinėmis namų sritimis, kurios gali atskleisti daugiau informacijos apie žmogaus gyvenimo kelio ypatumus ir potencialą. Pavyzdžiui, jei ascendentas yra susijęs su Jupiteriu, tai gali reikšti, kad žmogus yra išmintingas, filosofiškas ir siekia dvasinio augimo.


Taigi, vedų astrologijoje ascendentas yra svarbi koncepcija, nes jis atspindi žmogaus išvaizdą, prigimtį, elgesį ir požiūrį į gyvenimą, o taip pat suteikia daug informacijos apie žmogaus gyvenimo kelio ypatumus ir potencialą.

Mėnulio padėtis vedų astrologijoje.

Mėnulio padėtis yra svarbi vedų astrologijoje, nes ji atspindi emocinę ir jausminę žmogaus prigimtį bei požiūrį į gyvenimą. Mėnulio padėtis yra nurodyta horoskope, kuris yra sudarytas pagal žmogaus gimimo laiką, datą ir vietą.

Pagal vedų astrologiją, mėnulio padėtis rodo žmogaus vidinę prigimtį, jausmus, emocijas ir polinkius. Mėnulis yra susijęs su moteriškumu, jautrumu, fantazija ir intuicija. Taigi, mėnulio padėtis taip pat gali atskleisti, kaip žmogus jaučiasi apie save ir savo vietą pasaulyje.

Mėnulio padėtis taip pat yra susijusi su tam tikromis astrologinėmis namų sritimis, kurios gali atskleisti daugiau informacijos apie žmogaus jausmus, emocinę būseną ir santykius su kitais. Pavyzdžiui, jei mėnulis yra susijęs su 7-uoju namu, tai gali reikšti, kad žmogus yra emocionaliai susijęs su savo partneriu arba kad santykiai su kitais yra svarbūs jo gyvenimui.

Be to, mėnulio padėtis taip pat gali būti naudinga sprendžiant kai kurias problemas, kurios susijusios su emocinėmis būsenomis, kaip antai depresija, nerimas ir pan. Vedų astrologas gali patarti tam tikras meditacijas ar kitas dvasines praktikas, kurios padės stabilizuoti ir harmonizuoti mėnulio energiją.

Mėnulio svarba žmogaus emocinei prigimčiai:

Mėnulio padėtis nurodo mūsų emocinę reakciją į pasaulio įvykius, taip pat atskleidžia mūsų jausminę prigimtį. Tai gali padėti mums geriau suprasti savo jausmus, fantazijas ir intuiciją.

Mėnulio įtaka santykiams:

Mėnulis taip pat yra susijęs su mūsų santykiais su kitais žmonėmis, ypač su šeima ir artimaisiais. Mėnulio padėtis horoskope gali padėti mums geriau suprasti mūsų santykių dinamiką ir tai, kaip geriau bendrauti su savo artimaisiais.

Mėnulio padėtis ir sprendžiant problemas:

Mėnulio padėtis taip pat gali būti naudinga sprendžiant tam tikras problemas, susijusias su emociniais sutrikimais ar nerimu. Vedų astrologas gali pasiūlyti tam tikras dvasines praktikas, kad padėtų harmonizuoti ir stabilizuoti mėnulio energiją.

Rekomendacijos vedų astrologo konsultacijos metu:

Vedų astrologas gali atlikti horoskopo analizę, kurioje bus atsižvelgiama į mėnulio padėtį, ir pasiūlyti tam tikras dvasines praktikas, kad padėtų geriau suvokti savo jausmus ir emocijas, taip pat spręsti tam tikras problemas. Konsultacija taip pat gali padėti geriau suprasti savo santykius su kitais žmonėmis ir su pasauliu apskritai.

Planetų tranzitai ir jų poveikis šiandienai

Tranzitai yra viena iš svarbiausių vedų astrologijos praktikų, kuri naudojama prognozuojant žmogaus gyvenimo įvykius ir paaiškinant, kaip planetų judėjimas gali paveikti kasdienybę. 

Kas yra tranzitai?

Tranzitai yra planetų judėjimo stebėjimas, kuris nurodo, kokie planetų judesiai šiuo metu vyksta ir kaip jie gali paveikti mūsų gyvenimą. Kiekviena planeta turi savo tranzitų laikotarpius, kurie trunka skirtingai ir gali turėti skirtingus poveikius priklausomai nuo to, kaip jie susiję su mūsų gimimo laiku ir kokia planeta yra tranzituojama.

Kaip tranzitai veikia kasdienybės gyvenimą?

Tranzitai gali turėti įtakos mūsų kasdienybės gyvenimui įvairiais būdais. Jie gali turėti poveikį mūsų asmeniniams santykiams, karjerai, finansams, sveikatai ir kt. 

Kiekvieno tranzito poveikis priklauso nuo daugybės veiksnių, įskaitant planetų judėjimo kryptis, jų susiejimą su mūsų gimimo laiku, laiko trukmę ir kt.

Ilgieji laikotarpiai – periodai už kuriuos atsakinga ji valdanti konkreti planeta 

Vedų astrologijoje yra naudojami tam tikri laiko ciklai, žinomi kaip periodai, kurių metu tam tikros planetos tampa dominuojančiomis. Planetos laikotarpis (Vimoshottari dasha) yra vienas iš populiariausių vedų astrologijos periodų, kuriuo remiantis galima prognozuoti įvairių gyvenimo sričių pokyčius.

Kas tai yra?

Skirtingas ilgas laiko tarpas, kurį valdo tam tikra planeta. Pavyzdžiui, Saulė tampa dominuojančia 6 metus, Mėnulis – 10 metų. Šie periodai gali būti naudojami prognozuojant tam tikrus įvykius, tokius kaip santuokos, karjeros ir kt.

Svarbiausia?

Periodo trukmė: Kiekvienas periodas turi skirtingą trukmę, kurią nustato planetų judesys. Svarbu atkreipti dėmesį į kiekvieno periodo trukmę ir stebėti, kaip jis veikia mūsų gyvenimą.

Dominuojančios planetos: Kiekvienas periodas turi dominuojančią planetą, kuri tampa labai svarbi tuo metu. Pavyzdžiui, Saulė  yra susijęs su autoritete, vadovavimu ir karjera, o Mėnulis – su emociniais reiškiniais ir asmeniniais santykiais.

Subperiodai: Kiekvienas periodas suskirstytas į subperiodus, kurie taip pat turi savo trukmę ir dominuojančias planetas. Subperiodai gali suteikti daugiau informacijos apie tam tikrą laikotarpį.

Pradžios ir pabaigos data: Kiekvieno periodo pradžios ir pabaigos data yra labai svarbi, nes tai nurodo, kada tam tikra planeta tampa dominuojančia. Šie periodai gali padėti prognozuojant tam tikrus gyvenimo įvykius ir nustatyti tinkamą elgesį ir sprendimus.

Periodai vedų astrologijoje yra skirstomi pagal planetų ciklus. Kiekviena planeta turi savo periodą, kuris gali trukti nuo kelių metų iki dešimtmečio ar daugiau. Pagal tradicinę vedų astrologiją, yra devynios planetos, kurios turi savo periodą: Saule, Mėnulis, Merkurijus, Venera, Marsas, Jupiteris ir Saturnas, Rahu (Mėnulio mazgas – drakono galva), Ketu (Mėnulio mazgas – drakono uodega).

Kiek metų trunka?

Saule – 6 metus, Mėnulis – 10 metų, Marsas – 7 metus, Rahu – 18 metų, Ketu – 7 metus, Jupiteris – 16 metų, Saturnas – 19 metų, Merkurijus – 17 metų, Venera – 20 metų

Reikia pažymėti, kad šie laiko tarpai tiksliai skaičiuojami pagal gimimo datą, Taip pat reikia atsižvelgti į tai, kad kiekvienos planetos periodas yra suskirstytas į subperiodus, kurių trukmė ir sekos taip pat yra nustatomos pagal planetų ciklus ir nurodymus.

Apie Rahu ir Ketu vedų astrologijoje. Ką jie reiškia?

Rahu ir Ketu, taip pat žinomi kaip Mėnulio mazgo pradžia ir Mėnulio mazgo galas, yra svarbūs elementai vedų astrologijoje, kuriuos laikoma ypatingais, nes jie yra karmos indikatoriai.

Rahu simbolizuoja savanaudiškumą, materialų pasaulį, tam tikrą užsispyrimą ir troškimą siekti gyvenimiškos sėkmės ir gerovės. Kita vertus, Ketu simbolizuoja asketizmą, dvasinį pasaulį, atsitraukimą ir norą atsikratyti materialinių reikalų.

Rahu yra vienas iš dviem Mėnulio mazgų vedų astrologijoje ir laikomas labai svarbiu faktoriumi horoskopų interpretacijoje. Rahu yra kosminis piktadaris, simbolizuojantis savanaudiškumą, materializmą, ambicijas ir troškimą siekti pasaulietinės sėkmės.

Vedų astrologijoje Rahu atstovauja tamsiajai pusei žmogaus sielos, o Ketu – šviesiajai pusei. Rahu simbolizuoja tam tikrą aistrą, troškimą ir reikalus, kurie gali būti pavojingi arba žalingi žmogui. Taip pat jis susijęs su skirtingais materialiniais reikalais, pvz., finansais, sėkme, pasiekimais ir t.t.

Kadangi Rahu yra kosminis piktadaris, jo energija gali būti įvairiai interpretuojama. Jei jis yra gerai orientuotas, jis gali suteikti žmogui didelę sėkmę, talentus ir įtaką. Tačiau jei jis yra blogai orientuotas, jis gali sukelti nesėkmes, nuolatinę nerimą, nemalonias situacijas ir kovas.

Vedų astrologijoje Rahu yra laikomas neišvengiamu ir negrįžtamu aspektu žmogaus karmos. Tai reiškia, kad žmogus gali susidurti su bloga Rahu įtaka, kadangi jo karmos pasekmės prasideda nuo ankstyvos vaikystės ir reikalauja atitinkamos korekcijos.

Rahu taip pat gali reikšti gilesnes reikšmes, tokias kaip dvasinė sąmoningumas, meilė į save, ambicijos ir kitos kokybės, kurių reikia, kad žmogus galėtų pasiekti savo tikslus. Rahu yra atsakingas už tam tikrus gyvenimo etapus, o jo padėtis horoskope gali rodyti, kurie gyvenimo etapai yra svarbiausi, kurie yra lengvesni ir kuriuose turėtume atkreipti dėmesį į savo vystymąsi.

Ketu yra kitas iš Mėnulio mazgų vedų astrologijoje ir yra susijęs su dvasinėmis kryptimis, asmeniniu vystymusi, atsiskyrimu nuo materijos ir išsivadavimu iš karmos.

Vedų astrologijoje Ketu atstovauja šviesiajai pusei žmogaus sielos, o Rahu – tamsiajai pusei. Ketu simbolizuoja vidinę ramybę, dvasinį augimą ir atsiskyrimą nuo pasaulio reikalų. Tai yra kosminis gynėjas, gindantis nuo visko, kas yra nepageidautina ir kliudo dvasiniam vystymuisi.

Kaip ir Rahu, taip ir Ketu taip pat gali turėti teigiamą arba neigiamą poveikį horoskope. Gerai orientuotas Ketu gali suteikti dvasinę pažangą, vidinę ramybę ir pažinimo laisvę, o blogai orientuotas – gali sukelti vidinę nervingumą, nusivylimą ir susidūrimus su nesaugiomis situacijomis.

Vedų astrologijoje Ketu yra laikomas dvasinio pasirengimo ir savęs atsiskyrimo nuo pasaulio simboliu. Jis simbolizuoja kelionę vidun, susijusią su atsiskyrimu nuo kūniškų norų ir troškimų ir atsigręžimu į vidinę dvasinę tikrovę. Tai gali reikšti atsisakymą nuo tam tikrų reikalų, pvz., materialinės sėkmės, statuso, prabangos ir t.t.

Ketu taip pat gali reikšti tam tikras karmos pasekmes, ypač susijusias su praeitimi. Jis gali parodyti, ką žmogus turėtų atsisakyti, kad galėtų judėti į priekį ir pasiekti dvasinę pažangą. Kadangi Ketu yra susijęs su išsiskyrimu nuo pasaulio ir kūniškų norų, jis gali reikalauti tam tikrų pastangų ir netgi skausmo. Tačiau tai gali atnešti ilgalaikę dvasinę pažangą ir patirti vidinę ramybę.

Kuo svarbūs yra Rahu ir Ketu vedų astrologijoje ir asmens gyvenimo kelyje?

Rahu ir Ketu yra labai svarbūs vedų astrologijoje, nes jie rodo tam tikrus gyvenimo kryptingumus, iššūkius ir potencialus.

Rahu yra susijęs su materialiniais tikslais, troškimais ir siekiu sėkmės. Jis gali parodyti, kurie asmenys ir aplinkybės padeda siekti materialinės sėkmės, kuri karjera ir profesija yra palankiausios ir kokie yra paslėpti norai ir troškimai. Tačiau blogai orientuotas Rahu gali vesti į obsesijas, priklausomybę ir netgi suskaldyti asmens moralinę struktūrą.

Ketu, kita vertus, simbolizuoja dvasinį augimą ir atsiskyrimą nuo materijos. Jis gali parodyti, kokių patirčių reikia siekti dvasinio augimo, kuriuo keliu reikia eiti siekiant vidinės ramybės ir harmonijos. Tačiau blogai orientuotas Ketu gali sukelti vidinį nerimą, depresiją ir nusivylimą.

Svarbu suprasti, kad Rahu ir Ketu yra susiję su karmine praeitimi ir ateitimi, todėl jie gali parodyti, kokie yra tam tikrų situacijų ir aplinkybių karmos pasekmės ir kaip jos veikia asmenį dabartyje. Tai reiškia, kad Rahu ir Ketu rodo gyvenimo kelio kryptingumus ir tam tikrus potencialus, bet taip pat gali parodyti, kurie iššūkiai ir problemos gali kilti dėl praeities karmos.

Asmenims, kurie yra susidomėję vedų astrologija, svarbu suprasti savo Rahu ir Ketu padėtį savo gimimo horoskope. Tai gali suteikti daug naudingos informacijos apie jų gyvenimo kryptingumus, potencialus ir iššūkius, taip pat galimybę sužinoti, ką reikia padaryti siekiant vidinės harmonijos, dvasinio augimo ir sėkmės.

Kuo skiriasi rytų ir vakarų astrologija?

Pagrindinis skirtumas tarp rytų ir vakarų astrologijos yra jų filosofinis ir kultūrinis pagrindas. Rytų / vedų astrologija iš Indijos  yra susijusi su rytų filosofija ir religija. Jos dažnai yra pagrįstos rytų religinėmis koncepcijomis, tokiais kaip Karma, Reinkarnacija ir kt. Taigi, rytų astrologija yra daugiau orientuota į dvasinius aspektus ir dvasinį augimą, o ne tik materialinius tikslus.

Vakarų astrologija yra pagrįsta vakarietiškomis idėjomis ir koncepcijomis, tokiais kaip racionalizmas, empirizmas, archetipai ir kt. Vakarų astrologija daugiau orientuota į asmeninę sėkmę, karjerą, turtą ir kt. 

Galima manyti, kad vakarų astrologija yra labiau individualistinė, o rytų astrologija yra labiau bendruomeninė.

Vis dėlto, svarbu pažymėti, kad rytų ir vakarų astrologijos turi daugiau panašumų nei skirtumų, ir dauguma astrologų sutinka, kad abu požiūriai gali būti naudingi ir veiksmingi. Kiekviena astrologijos forma gali padėti žmonėms suprasti savo asmeninę situaciją ir galimybes, o kartais astrologijos praktikos iš skirtingų kultūrų gali būti kombinuojamos, kad būtų gauti geresni rezultatai.

Matematiškai rytų ir vakarų astrologijos skiriasi naudojamomis astronomijos metodais ir koncepcijomis. Vakarų astrologijoje daugiausia naudojama tropinė zodiako sistema, kuri yra susijusi su Saulės pozicija Žemės orbitoje. Rytų astrologija daugiausia naudoja siderinę zodiako sistemą, kuri yra susijusi su žvaigždžių pozicijomis.

Kita svarbi rytų astrologijos koncepcija yra reinkarnacija, t.y. tikėjimas, kad gyvenimas tęsiasi po mirties, o žmogaus praeitis gali turėti įtakos dabartinei ir ateities gyvenimo krypčiai. Vakarų astrologijoje reinkarnacija paprastai nėra laikoma svarbia tema.

Kalbant apie matematinius skirtumus, rytų astrologija naudoja skirtingus planetų ir namų sistemų skaičiavimo metodus. Rytų astrologijoje yra naudojami skirtingi aspektų, ypač namų tipai ir interpretacijos, kurios dažnai skiriasi nuo vakarų astrologijos.

Be to, vakarų astrologijoje yra plačiai naudojami psichologiniai ir simboliniai interpretacijos metodai, kurie dažnai grindžiami archetipais ir kolektyviniais simboliais. Rytų astrologijoje daugiau dėmesio skiriama specifinėms karmos ir dvasinio augimo koncepcijoms, kurios grindžiamos astrologiniais ciklais ir reikšmingais laikotarpiais žmogaus gyvenime.

Galima sakyti, kad vakarų astrologija daugiau orientuota į individą ir jo asmeninę situaciją, o rytų astrologija daugiau susijusi su bendra žmogaus pažanga ir pasaulio kosminių ciklų supratimu.

12 namų vedų astrologijoje

Kiekvienas būstas {namas) astrologijoje atsakingas už tam tikrą sritį.

1 namas (Ascendentas- pagrindinėmis) – atsakingas už asmenybės bruožus, kūno sveikatą, pradžią, elgesį ir bendrą gyvenimo kryptį.

2 namas – atsakingas už turtą, pajamas, vertinimus, kalbą, valgymo įpročius ir šeimos finansus.

3 namas – atsakingas už artimuosius, draugus, keliones, rašymą, kalbos ir rašymo sugebėjimus, mąstymo būdus ir komunikacijos įgūdžius.

4 namas – atsakingas už tėvų, šeimos, namus, žemę, turto, patogumus ir jausmų saugumą.

5 namas – atsakingas už vaikus, protą, kūrybiškumą, meilę, pomėgius, intelektą ir sėkmę.

6 namas – atsakingas už ligas, priešus, tarnybą, įsipareigojimus, ginčus, nesėkmę, nuosavybę ir kaltes.

7 namas – atsakingas už partnerystę, santuoką, romantiškus santykius, dalyvavimą teisme, oponentus ir bendradarbiavimą.

8 namas – atsakingas už mirtingumą, dvasinius mokymus, permainas, transformacijas, paslaptis, nelaimę ir pavojus.

9 namas – atsakingas už religiją, filosofiją, išsilavinimą, kultūrą, keliones, mąstymą, teisę ir gerąją karmą.

10 namas – atsakingas už profesiją, karjerą, viešumą, įvaizdį, socialinę padėtį ir sėkmę.

11 namas – atsakingas už svajones, viltis, draugus, grąžinamas palankumas, pelną ir siekius.

12 namas – atsakingas už paslaptis, izoliaciją, neviltį, patyčias, gudrybes, siaubus ir pasąmonę.

Planetų charakteristikos 

Jupiteris – tai kilnumas, dvasingumas, teisingumas, išmintis, finansinė gerovė, vaikai.

Mėnulis – tai emocinis jautrumas, protinė veikla ir kūrybiškumas, intuicija, širdies ir šeimos reikalai, žmonių, jausmingumas, mama.

Merkurijus – tai protinės galias, komunikacijos įgūdžiai, intelektas, mokymasis, sąmoningumas, kalba, bendravimas, technologijos.

Saule – tai individualumas, tapatybė, garbė, vadovavimas, autoritetas, fizinė jėga, energija, pasitikėjimas savimi, karjera, tėvas.

Venera – tai grožis, meilė, menas, santuoka, draugystė, patogumai, estetika, kūrybiškumas, pramogos.

Marsas – tai fizinė energija, kova, konkurencija, karas, iššūkiai, seksualumas, agresija, sportas, chirurgija.

Saturnas – tai išmintis, karmos likimas, tvarka, disiplina, atsakomybė, savikontrolė, patikimumas, ilgalaikiai santykiai.

Rahu – tai paslaptys, ambicijos, išsiplėtimas, iliuzijos, įvairialypė patirtis, neaiškumas, kūrybiškumas, užmačios.

Ketu – tai atsitraukimas, introspekcija, asmeninė dvasinė paieška, išmintis, atsakomybė, nuovoka, nevienareikšmiškumas, užmačios.

Navamsha – devintas būstas – dvasingumas – sekmė

Vedų astrologijoje naudojama ypatinga sistema, kuri yra viena iš pagrindinių sistemų, skirtų tikslesniam horoskopo interpretavimui. Navamsha sistema yra susijusi su 9-uoju ženklu, nes ji gali padėti atskleisti daugiau informacijos apie asmens gyvenimą, santykius ir kitus aspektus.

Navamsha sistema yra pagrįsta idėja, kad horoskopas yra sudarytas iš 12 ženklų, kurių kiekvienas turi savo specifines savybes. Taigi, horoskopas gali būti padalintas į 12 dalių, vadinamų rasių (navamshas). Kiekviena rasių atitinka 30 laipsnių, o jų tvarka yra priešinga už laikrodžio rodyklę.

Navamsha sistema padeda giliau suprasti horoskopo simbolius ir padeda nustatyti planetų stiprumą ir reikšmę. Dažnai vedų astrologai naudoja navamsha sistemą, kad tiksliau nustatytų santykių progresą, sėkmę, finansinius aspektus, kūno sveikatą ir kitus svarbius gyvenimo aspektus.

Vedų astrologai mano, kad navamsha horoskopas atskleidžia svarbią informaciją apie asmeninius santykius, santuokos ir kitus asmeninius aspektus, tokius kaip asmens vidinė būsena ir charakterio bruožai. Navamsha sistema taip pat gali būti naudojama, kad būtų galima nustatyti kūno sveikatos problemas, taip pat karjeros ir finansinius aspektus.

Navamsha sistema taip pat svarbi dėl to, kad leidžia astrologams nustatyti planetų stiprumą ir reikšmę, remiantis jų padėtimi navamsha horoskope. Planetų stiprumas yra svarbus, nes stiprios planetos gali turėti didesnį poveikį asmens gyvenimui ir yra svarbios horoskopo interpretavime. Be to, navamsha sistema padeda astrologams tiksiau nustatyti laiko periodus (Dasha), kuriuos galima naudoti prognozuojant gyvenimo įvykius.

Navamsha sistema yra sudėtinga ir reikalauja daug patirties ir žinių, todėl ji dažnai naudojama tik patyrusių vedų astrologų.

Pagrindinis skirtumas tarp navamsha ir pagrindinio horoskopo yra tas, kad pagrindinis horoskopas nustato planetų padėtis gimimo metu, o navamsha atskleidžia jų reikšmę santykiams, asmenybės potencialui ir kitoms svarbioms sritims gyvenime. Navamsha suteikia daugiau detalumų, kad būtų galima atskleisti tam tikrus bruožus, kurie nebūtinai matomi pagrindiniame horoskope.

Navamsha taip pat gali parodyti asmenybės potencialą ir santykių galimybes. Pavyzdžiui, jei kai kurios planetos yra navamsha horoskope susietos su teigiamais ženklais, tai gali reikšti, kad asmuo turi potencialo perspektyvoje santykiams, surasti gerą partnerį, atrasti savyje daug teigiamų bruožų, juos išsiugdyti.

Scroll to Top