"Maudynės Gonge" Šiauliuose - galingų Gongų garsų improvizacija

Gegužės 17 d. (penkt.) – 17.30 val.

Po gongų garso maudynių atsiranda darnos jausmas, laimės būsena, minčių tyla, išgaruoja skausmai, problemos švelnėja, atkeliaujame iki visiško atsipalaidavimo ir ramybės. Žmogus tarsi „perkraunamas“, jaučiamas poveikis tiek kūnui, tiek psichikai.

„Maudynės Gonge“– procesas, kurio metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Tai garso kelionė į save. Šioje gongų skambėjimo versijoje, gongai skamba garsiau, įvairiau, prijungiama daugiau skirtingų instrumentų improvizacijų. Sakyčiau, tai gyvas ir stebinantis savo poveikiu garso efektas.

Kaip vyksta?

Atėjus patogiai atsigulama, šiltai apsigaubiama ir keliaujama į garsų kelionę. Po tokio renginio įprastai geriama arbata.

Trukmė – 90 min. kartu su arbata po užsiėmimo.
Kaina – 20 eur. Registracija ir bilietai per čia…

Bilietą užtenka parodyti telefone. Vietų skaičius ribotas.
Su savimi reikia turėti kilimėlį, pledą ir pagalvėlę. Proceso metu gulima. 

Vieta: Tilžės 118 (priešais PC „Saulės miestas”, IV a.). Įėjimas iš kiemo.
Šiuos užsiėmimus veda Vyrenijus.
Informacija tel.: 8687 57726 arba el.p.: info@gongai.eu.

Plačiau…

„Maudynės Gonge”– procesas, kurio metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Tai garso kelionė į save. Šioje gongų skambėjimo versijoje, gongai skamba garsiau, įvairiau, daugiau įvairių kitokių instrumentų improvizacijų. Sakyčiau, tai gyvas ir stebinantis savo poveikiu garso efektas.
Trylikos metų praktika rodo, kad tai tinka ir patinka žmonėms. O ypač tiems, kas turi labai aktyvų protą, užspaustus jausmus, ar neišreikštas emocijas, daugybe minčių ir nori nors trumpam nuo jų pailsėti.
Po šio renginio jausitės tarsi mentališkai išvalyti, ramūs. Atsiveria daugiau kūrybiškumo, meilės sau, nėra perdėtos reakcijos į supančius įvykius. Tiesiog jausitės gerai. Šie garsai, kurie nuo senų laikų buvo skiriami minčių švarai palaikyti, keliauja per visą pasaulį, kurdami vidinę žmogaus taiką, kuri taip reikalinga šiuolaikiniame pasaulyje. Poveikis ilgalaikis, silpsta nerimas, geriau miegama, po truputį atsiranda ramuma, prasiplečia akiratis, auga sąmoningumas.

Atsiliepimas.
​Dalyvavau ne viename Vyrenijaus gongų seanse. Stipru. Nesiimu aprašyti, nes gongų poveikis labai individualus, net tam pačiam žmogui skirtingais momentais. Gongų garsai tiesiog išjudina mus iki giliausių sielos ir kūno kertelių, atveria ir išleidžia lauk tai, ką ne vienas nešiojamės užspaudę, paslėpę savyje, kas neretai mus slegia. Kiaurai persmelkdami kūną, jie tarsi išvalo mūsų vidų. Seanso metu gali aplankyti pačių įvairiausių emocijų pliūpsniai, nepatirti vidiniai pojūčiai, tačiau garsams nutilus lieka gilus ramybės, atsipalaidavimo, lengvumo ir dvasinės švaros jausmas. Bent jau man… Mėgstu šią būseną! Mantas

Scroll to Top