"Maudynės Gonge" - galingų Gongų garsų ​improvizacija

2024 m. liepos 24 ir rugpjūčio 21 d. – trečiad. – 20 val.

Apie Gongų skleidžiamus garsus ir virpesį.

Po Gongų garso maudynių atsiranda darnos jausmas, laimės būsena, minčių tyla, išgaruoja skausmai, problemos švelnėja, atkeliaujame iki visiško atsipalaidavimo ir ramybės. Žmogus tarsi „perkraunamas“, jaučiamas poveikis tiek kūnui, tiek psichikai. Tai vibroakustinis procesas, kurio metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Sakoma, kad įvyksta garso kelionė į save. Šioje gongų skambėjimo versijoje, gongai skamba garsiau, įvairiau, prijungiama daugiau skirtingų instrumentų improvizacijų. Sakyčiau, tai gyvas ir stebinantis savo poveikiu garso efektas. – Vyrenijus.

Kaip vyksta?

Atėjus patogiai atsigulama, šiltai apsigaubiama ir keliaujama į garsų kelionę. Po tokio koncerto geriama arbata.

Trukmė – 90 min. kartu su arbata po užsiėmimo.

Kaina – 20 eur. Registracija ir bilietai per čia…

Bilietą užtenka parodyti telefone. Vietų skaičius ribotas.
Su savimi nieko turėti nereikia, proceso metu gulima. 

Vieta: J. Basanavičiaus g. 29A – 59 aud., patyrimų erdvėje „Chandrashila”. 
Šiuos užsiėmimus veda Vyrenijus.
Informacija tel.: 8687 57726 arba el.p.: info@gongai.eu.

Klausimas? Kuo skiriasi „Tylos gongai” ir „Maudynės Gonge”?

„Tylos gongai” – skirti atsipalaidavimui, energijos prisipildymui, psichinės sistemos perkrovimui, giliam poilsiui. Naudojamos įvairios kvėpavimo technikos, kurios padeda giliau įeiti į gilaus atsipalaidavimo būseną. Tai leidžia kokybiškai pailsėti ir „atsigauti” nuo didelio minčių srauto. Ypač tinka, kas daug dirba įtemptą, protinį darbą, nemoka ilsėtis, blogai miega, ar nerimauja. Poveikis išlieka keleta dienų.

„Maudynės Gonge”– procesas, kurio metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Tai garso kelionė į save. Šioje gongų skambėjimo versijoje, gongai skamba garsiau, įvairiau, daugiau įvairių kitokių instrumentų improvizacijų. Sakyčiau, tai gyvas ir stebinantis savo poveikiu garso efektas.
Trylikos metų praktika rodo, kad tai tinka ir patinka žmonėms. O ypač tiems, kas turi labai aktyvų protą, užspaustus jausmus, ar neišreikštas emocijas, daugybe minčių ir nori nors trumpam nuo jų pailsėti.
Po šio renginio jausitės tarsi mentališkai išvalyti, ramūs. Atsiveria daugiau kūrybiškumo, meilės sau, nėra perdėtos reakcijos į supančius įvykius. Tiesiog jausitės gerai. Šie garsai, kurie nuo senų laikų buvo skiriami minčių švarai palaikyti, keliauja per visą pasaulį, kurdami vidinę žmogaus taiką, kuri taip reikalinga šiuolaikiniame pasaulyje. Poveikis ilgalaikis, silpsta nerimas, geriau miegama, po truputį atsiranda ramuma, prasiplečia akiratis, auga sąmoningumas.

Atsiliepimas.
​Jūsų gongų garsumas daro stebuklus. Pirmą kartą kai išbandžiau gongus pas Jus buvo kažkas tokio. Net negalėčiau paaiškiti, tiesiog per visą gongų seansą atrodo prastovėjau ant jūros uolos krašto ir išrėkiau viską pykti, nuoskaudas, nusivylimą. Paskui net dvi savaitės vaiksčiojau su tokia ramybe viduje, neskubėjimu ir mėgavausi kiekviena akimirka. Dabar po šio sekmadienio jaučiuosi dar ramiau, dar labiau pasitikinti ir dar daugiau paleidus pykčio. Ačiū, kad esat. Vi-ta

Dalyvavau ne viename Vyrenijaus gongų seanse. Stipru. Nesiimu aprašyti, nes gongų poveikis labai individualus, net tam pačiam žmogui skirtingais momentais. Gongų garsai tiesiog išjudina mus iki giliausių sielos ir kūno kertelių, atveria ir išleidžia lauk tai, ką ne vienas nešiojamės užspaudę, paslėpę savyje, kas neretai mus slegia. Kiaurai persmelkdami kūną, jie tarsi išvalo mūsų vidų. Seanso metu gali aplankyti pačių įvairiausių emocijų pliūpsniai, nepatirti vidiniai pojūčiai, tačiau garsams nutilus lieka gilus ramybės, atsipalaidavimo, lengvumo ir dvasinės švaros jausmas. Bent jau man… Mėgstu šią būseną! Mantas

Scroll to Top