Gongai Klaipėda

Birželio 27 d., ketvirtadienį, 18 val.
Vyks – Nemuno g. 51,  Klaipėda, „Aurora” viešbučio konferencijų salėje, II aukšte.

„Maudynės Gonge” – galingų Gongų garsų improvizacija. Po tokio garso maudynių prisilietimo atsiranda darnos jausmas, laimės būsena, minčių tyla, išgaruoja skausmai, problemos švelnėja, atkeliaujame iki visiško atsipalaidavimo ir ramybės. Šiame užsiėmime Gongai skamba garsiau.

Kaina – 20 eur.  Bilietai čia…
Bilietą užtenka parodyti telefone. Vietų skaičius ribotas.

Su savimi reikia turėti kilimėlį (arba du storesnius pledus), pledą ir pagalvėlę.

Informacija: tel.: 8 687 57726 arba info@gongai.eu, Vyrenijus.

Platesnis aprašymas apie Gongų renginį

„Maudynės Gonge”– procesas, kurio metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Tai garso kelionė į save. Šioje gongų skambėjimo versijoje, gongai skamba garsiau, įvairiau, daugiau įvairių kitokių instrumentų improvizacijų. Sakyčiau, tai gyvas ir stebinantis savo poveikiu garso efektas.
Trylikos metų praktika rodo, kad tai tinka ir patinka žmonėms. O ypač tiems, kas turi labai aktyvų protą, užspaustus jausmus, ar neišreikštas emocijas, daugybe minčių ir nori nors trumpam nuo jų pailsėti.

Po šio renginio jausitės tarsi mentališkai išvalyti, ramūs. Atsiveria daugiau kūrybiškumo, meilės sau, nėra perdėtos reakcijos į supančius įvykius. Tiesiog jausitės gerai. Šie garsai, kurie nuo senų laikų buvo skiriami minčių švarai palaikyti, keliauja per visą pasaulį, kurdami vidinę žmogaus taiką, kuri taip reikalinga šiuolaikiniame pasaulyje. Poveikis ilgalaikis, silpsta nerimas, geriau miegama, po truputį atsiranda ramuma, prasiplečia akiratis, auga sąmoningumas.

Galerija
Atsiliepimai
Scroll to Top