Savaitgalis Palangoje "Gongų atostogos + Stichiada".

2024 m. gegužės 10 – 12 d. Palangoje,  „Žuvėdros” viešbutyje
Veda Ramunė ir Vyrenijus
Daugelis iš mūsų kasdienybėje susiduria su stresu ir įtampa. O kartais tiesiog nežinome, kaip atsipalaiduoti ir rasti vidinę ramybę.
Kyla klausimas: kaip tai padaryti praktiškai?
Kviečiame prisijungti prie šio savaitgalio, kurio programoje numatyti keli užsiėmimai su Gongų garsais ir įdomiu savęs pažinimo žaidimu „Stichiada”.
Gongai atpalaiduoja ir pripildo šviežios energijos, perkrauna protą, mažina minčių šurmulį. Patyriminis žaidimas apie mus valdančias keturias stichijas, kurias pažinus, pasidaro aiškiau suvokti savo ir kitus charakterius. Tuo galima pasinaudoti gyvenime, suprasti kitus, kur kas lengviau komunikuoti ir kitiems perteikti asmeninius ketinimus.
Kas gali prisijungti? Tai yra skirta visiems, kurie jaučiasi įtempti ar stresuoti, tiems, kurie nori išmokti paprastų ir veiksmingų būdų, kaip valdyti savo mintis ir emocijas, ir tiems, kurie ieško praktinių įrankių, kaip gyventi ramiau ir laimingesnį gyvenimą.
Ramunė ir Vyrenijus

Kaip viskas vyksta?

Penktadienis – gegužės 10 d.

15 – 20 val. – atvykimas, registracija, poilsis.

20.00 val. – Gongų koncertas. Ramunė ir Vyrenijus

Vyrenijus

Šeštadienis – gegužės 11 d.

10:00 -11:20 – Lengvas Himalajų jogos užs.

12:00 -13:20 – „Tylos Gongų” užsiėmimas

13:30 – 16:30 – pietų pertrauka

16.30 -17:30 – Joga Nidra su Gongų garsais

17:45 – 19:00 – Šokio ir judesio praktika

19:00 – 21:00 – vakarienė

21:00 – saulės palydėjimas prie jūros

Sekmadienis – gegužės 12 d.

10:00 – 14:00 – žaidimas „Stichiada”

Programa ir užsiėmimų trukmė, laikas ir jų išdėstymas gali būti labai įvairus, gali keistis priklausomai nuo susirinkusių žmonių klausimų ir poreikių.

Viskas vyksta lengvai, ramiai. Pertraukose visuomet galima užduoti sau aktualų klausimą.

Kaina 1 asm. – 110 eur (tik programa).

Jūs asmeniškai užsakote sau kambarį viešbutyje. Su kodu „Proto atostogos” jums bus suteikta 10 proc. nuolaida apgyvendinimui. Maitinimas priklauso nuo jūsų pačių. Galima tiek viešbutyje, tiek Palangos mieste. Salėje visuomet bus karšto vandens virdulys, arbata, kava ir užkandžiai.

Viešbučio kontaktai:

Meilės al. 11 (įvažiavimas iš Birutės al. 48), Palanga, tel. +370 460 53253, mob.tel. +370 655 40083, el.p: info@zuvedrahotel.lt, www.zuvedrahotel.lt

Registracija: info@gongai.eu, tel.: 8 687 57726, Vyrenijus

Duomenys pavedimui – 110 eur – Ramunė Andrijauskė, Swedbank a.s. LT 107300010083520562, už atostogas.

Ramunė – patyrimoratas@gmail.com, tel.: 8 687 18898.

Jau 22 metus vedu moterų grupes, kas kart parinkdama temas, kurios aktualios ir mano moteriškam pasauliui. Pakviesdama moteris gilintis į temas, kuriomis gyvenu, jaučiu natūralų įkvėpimą ir poreikį dalintis jau atrastomis žiniomis, patyrimais. Pagrindinės mano vedamos praktikos – šokio ir judesio terapija, širdies tantra, joga ir įvairūs seminarai asmeniniam augimui. Visi mano vedami seminarai yra terapinio – kūrybinio pobūdžio, apjungiantys 2 pagrindinius mano išsilavinimus – psichologinį ir režisūrinį (aukštąjį mokslą). Mano mylimi metodai, kuriuos naudoju, vesdama užsiėmimus – Geštalto terapija, šokio ir judesio terapija, šeimos konsteliacijos, intuityvus dainavimas, teatrinės improvizacijos, tantra, įvairios meditacijos, joga.
Ramunė Andrijauskė – www.patyrimoratas.lt
Apie 30 metų domiuosi dvasinėmis praktikomis, jas panaudoju savo gyvenime. Jau 14 metų aktyviai vedu gongų garso terapijos, jogos užsiėmimus. Naudoju indų astrologijos žinias, esu įsigilinęs į psichologiją, konsultuoju asmeniniais klausimais, vedu savaitgalio seminarus, vestuvių ceremonijas, keliones į Indiją. Mėgstu subtilų humorą, esu labai praktiškas ir „įsižeminęs”. Atpalaiduoju žmones „YouTube” kanale. Esu atsipalaidavęs, laimingas ir aktyviai veikiantis.
Vyrenijus Andrijaukas – www.gongai.eu

Laba diena, Vyrenijau, savaitgalis buvo nuostabus, jaučiuosi puikiai (kol kas:) )

Dėl formato negaliu nieko pasakyti, nes neturiu su kuo palyginti, bet aš laukiau, kol atvyksite į pajūrį. Pats viešbutis labai puikioje vietoje – keli žingsniai iki jūros ir šiaip viskas ten gerai.
Taip pat negaliu pasakyti, kas labiausiai patiko – viskas :). Viskas 100 % – ir rytiniai pajudėjimai, ir išminties žinutės, aiškios, suprantamos, labai aktualios, naudingos, ir kvėpavimo pratybos, net tos 40 min mojuojant prabėgo labai greitai 🙂
Organizuotumas puikus, laiko valdymas puikus, patinka punktualumas. Atradimas man buvo Body jazz muzika :), kuriai skambant grįžau namo.
Lauksime grįžtant į pajūrį ir sėkmės Jums toliau organizuojant tokius savaitgalius.
Rita

Labas vakaras, 

„Proto atostogos” – tikrai man jos tokios ir buvo, pagaliau prisiverčiau susitikti su savimi, vertėjo, pasirodo visai faina :).
Tokio tipo „atostogose” buvau pirmą kartą, rekomenduoju visiems, tik svarbu norėti išbūti toje tyloje. Aš norėjau. Džiaugiuosi už save. 
 
Lokacija – puiki! Jūra pasiekiama ranka, patiko, kad ramu, nėra triukšmo nuo kitų viešbučių.
 
Po paskutiniųjų gongų – namo skriste parskridau, vėjai galvoje, vis karts nuo karto linguodama į šonus, kaip tas mašininis šuniukas :).
Tiesiog  – ačiū už patirtį.
Laima 

Sveikas,

ačiū dar kartą už nuostabų savaitgalį. Ir už išmintį, sakomą ir rodomą taip paprastai ir su humoru. Pats geriausias derinys! :).
 
Apibendrinant – be galo gera būti tokiose vietose ir aplinkoje, tarp tokių žmonių, ir veikti tai ką veikėm. Ir kasdieniame gyvenime labai norėtųsi daugiau tos ramybės, išminties ir mėgavimosi tiesiog buvimu, bet tai tikrai nėra taip lengva. Taigi bent jau tokio savaitgalio metu galima viską patirti nesiblaškant.
 
Važiuodamas į Proto atostogas, taip, norėjau patylėti, pabūti su savim, medituoti, klausyti gongų.
Bet ne mažiau norėjosi ir kad šalia atsirastų mergina, su kuria kartu tas savaitgalis būtų dar gražesnis 🙂
Na, ir ką tu galvoji – nors salėj buvo 25 žmonės, savo kilimėlį pataikiau pasidėt šalia Evelinos :).
Darius
Galerija
Atsiliepimai
Scroll to Top