Gilaus poilsio savaitgalis "Proto atostogos".

Daugiametė patirtis rodo, kad žmonėms reikia gilesnės praktikos, kokybiškai organizuoto poilsio ir žinių, kaip gyventi laimingai. – Vyrenijus
Planuojama…

Tylos savaitgalis, kurio tikslas nuraminti protą, atsipalaiduoti, nurimti, pailsėti, pažvelgti į savo vidų, suvokti esminius, svarbius sau dalykus. Tokio savaitgalio metu keliaujame į tylą, atliekame įvairias praktikas, medituojame, klausomės Gongų garsų, pereiname iš aktyvaus gyvenimo rūpesčių į visišką ramybę. Kokybiškas maistas, aplinka, komfortas, vedėjo patirtis padės pažvelgti į savo proto sūkurius, suletėjimą ir visišką nusiraminimą. Dalyvauja tie, kas yra pervargę, nemoka, ar negali atsipalaiduoti, kas nori suprasti, kaip veikia protas ir, kaip jį nuraminti. Savaitgalio metu bus konsultuojama ir asmeniniais klausimais. Po trijų dienų jausitės gerai pailsėję, ramūs, kupini energijos ir entuziazmo.

Kaip viskas vyksta?

Penktadienis – gegužės 5 d.
15 – 20 val. atvykimas, registracija, poilsis.
20.00 – pradžia, įžvalgos apie tylos naudą, praktikas, išmintį.
22.00 – 23.00 Gongų garsų užsiėmimas. Prasideda Tyla.
​23.00 – poilsis tęsiamas toliau savo patogiuose kambariuose.

Šeštadienis – gegužės 6 d.
8.00 – 9.15 žadinantis įdomus užsiėmimas.
9.15 – 11.00 pusryčiai.
11.15 – 12.00 Išminties žinutė.
12.00 – 13.30 kvėpavimo technikos, meditacija.
13.30 – 15.30 pietūs.
15.30 – 16.00 
gilus atsipalaidavimas su gongų garsais.
16.00 – 17.30 Tyla. Savistaba. Sąmoningas letėjimas. Akimirkos suvokimas.
17.30 – 19.30 
kvėpavimo technikos, meditacija.
19.30 – vakarienė, poilsis.

Sekmadienis – gegužės 7 d.
8.00 – 9.15 žadinantis malonus užsiėmimas.
9.15 – 11.00 pusryčiai.
11.15 – 12.00 Išminties žinutė.
12.00 – 13.00 kvėpavimo technikos, meditacija.
13.00 – 14.30 pietūs.
14.30 – 15.30 
Gongų garsų užsiėmimas. 

Programa gali būti labai įvairi, priklausomai nuo susirinkusių žmonių klausimų, problemų. Turėkite klausimų, tuomet ieškosime kartų į juos atsakymų. Viskas vyksta ramiu, atpalaiduotu ritmu.

Kaina – 110 eurų (tik programa).

Maitinimu ir kambarių užsakymu kiekvienas pasirūpina pats.
Jums reikia susisiekti su šiuo viešbučiu ir viską užsisakyti. Su kodu „Proto atostogos”, kambariai bus su 10 proc. nuolaida. Jūs galite gyventi tiek vienas, tiek kooperuotis su kitais žmonėmis. Tokiu būdu jūs pasirenkate jums patinkantį kambarį ir komfortą.
Pusryčiai – 12 eur (švediškas stalas), pietūs ir vakarienė iš restorano meniu arba kaip jums patogiau. Kambariuose yra arbatinukas ir šaldytuvas. 

Restoranas veikia visą laiką.

Viskas vyksta Palangoje, viešbutyje „Žuvėdra”, adresas: Meilės al. 11, Palanga.
Kontaktai: 8 460 53253, 8 655 40083, el.p.: info@zuvedrahotel.lt

Dalyvauti galima visiems, kurie ieško atsakymų į savo paties esaties ir suvokimo klausimus, poromis ir atskirai po vieną.

 

Registracija įvyksta, kuomet pervedamas 110 eur ir atsiunčiami į info@gongai.eu vardas, pavardė, gimimo data, tel. nr., el. paštas.

Su savimi reiktų turėti kilimėlį, pledą.
SEB LT557044000370616905, Vyrenijus Andrijauskas, už savaitgalio jogą.

Daugiau info ir registracija: info@gongai.eu, 8687 57726, Vyrenijus

Kadangi jau seniai domiuosi tiek rytų išmintimi, tiek vakarų laimėjimais, turiu daugiametę bendravimo patirtį su įvairiais žmonėmis, galiu padėti suvokti problemas iš įvairių pusių, ieškoti sprendimų ir galimybių. Naudoju rytų astrologijos žinias, įvairias atsipalaidavimo, kvėpavimo, garsų praktikas, psichologijos pajautimą ir intuiciją. – Vyrenijus.

Laba diena, Vyrenijau, savaitgalis buvo nuostabus, jaučiuosi puikiai (kol kas:) )

Dėl formato negaliu nieko pasakyti, nes neturiu su kuo palyginti, bet aš laukiau, kol atvyksite į pajūrį. Pats viešbutis labai puikioje vietoje – keli žingsniai iki jūros ir šiaip viskas ten gerai.
Taip pat negaliu pasakyti, kas labiausiai patiko – viskas :). Viskas 100 % – ir rytiniai pajudėjimai, ir išminties žinutės, aiškios, suprantamos, labai aktualios, naudingos, ir kvėpavimo pratybos, net tos 40 min mojuojant prabėgo labai greitai 🙂
Organizuotumas puikus, laiko valdymas puikus, patinka punktualumas. Atradimas man buvo Body jazz muzika :), kuriai skambant grįžau namo.
Lauksime grįžtant į pajūrį ir sėkmės Jums toliau organizuojant tokius savaitgalius.
Rita

Labas vakaras, 

„Proto atostogos” – tikrai man jos tokios ir buvo, pagaliau prisiverčiau susitikti su savimi, vertėjo, pasirodo visai faina :).
Tokio tipo „atostogose” buvau pirmą kartą, rekomenduoju visiems, tik svarbu norėti išbūti toje tyloje. Aš norėjau. Džiaugiuosi už save. 
 
Lokacija – puiki! Jūra pasiekiama ranka, patiko, kad ramu, nėra triukšmo nuo kitų viešbučių.
 
Po paskutiniųjų gongų – namo skriste parskridau, vėjai galvoje, vis karts nuo karto linguodama į šonus, kaip tas mašininis šuniukas :).
Tiesiog  – ačiū už patirtį.
Laima 

Sveikas,

ačiū dar kartą už nuostabų savaitgalį. Ir už išmintį, sakomą ir rodomą taip paprastai ir su humoru. Pats geriausias derinys! :).
 
Apibendrinant – be galo gera būti tokiose vietose ir aplinkoje, tarp tokių žmonių, ir veikti tai ką veikėm. Ir kasdieniame gyvenime labai norėtųsi daugiau tos ramybės, išminties ir mėgavimosi tiesiog buvimu, bet tai tikrai nėra taip lengva. Taigi bent jau tokio savaitgalio metu galima viską patirti nesiblaškant.
 
Važiuodamas į Proto atostogas, taip, norėjau patylėti, pabūti su savim, medituoti, klausyti gongų.
Bet ne mažiau norėjosi ir kad šalia atsirastų mergina, su kuria kartu tas savaitgalis būtų dar gražesnis 🙂
Na, ir ką tu galvoji – nors salėj buvo 25 žmonės, savo kilimėlį pataikiau pasidėt šalia Evelinos :).
Darius
Galerija
Atsiliepimai
Scroll to Top