Gongų diena - "4G" - Vilniuje

Gongų diena labai labai patiko, toks formatas man labai tinkamas tiek dėl trukmės, tiek dėl koncentracijos.
Jausmas vis dar lydi labai geras, jaučiuosi ypatingai gerai pailsėjusi (iki užsiėmimų daug streso, nuolatinės įtampos, pervargimas, kamavo nerimo bangos), o pastarąsias porą dienų galva švari ir šviesi, nebėra nuolatinio bėgimo ir „aš nieko nespėju” jausmo; jaučiasi lengvumas ir atsipalaidavimas.
Tikiuosi, ateityje kartosite 🙂
Esu labai dėkinga už tai, kad organizuojate tokius renginius! Ačiū! Iki kitų kartų! Linkėjimai, Rasa

Gegužės 26 d., sekm., 10 – 17.30 val. Vilniuje.

Vieta Vilniuje: J. Basanavičiaus g. 29A – 59 aud. patyrimų erdvė „Chandrashila”,

Daugelis iš mūsų kasdienybėje susiduria su stresu ir įtampa. O kartais tiesiog nežinome, kaip atsipalaiduoti ir rasti vidinę ramybę.
Kyla klausimas: kaip tai padaryti praktiškai?

Kviečiu visus atvykti į vienos dienos, keturių užsiėmimų su Gongų garsais, seminarą „4G” – , kuris yra pilnas praktiškų patarimų ir būdų, kaip nuraminti protą, kokybiškai atsipalaiduoti, pažvelgti į savo gyvenimą kitu kampu. Tai nebus sudėtingos ar mistiškos praktikos – tai bus konkretūs įrankiai, kuriuos galėsite pritaikyti savo kasdienybėje.

Šioje programoje sužinosite, kaip įtraukti paprastas kvėpavimo technikas į savo kasdienybę, kaip susikurti mini meditacijos momentus, kaip išmokti atpažinti ir mažinti streso padarinius savo kūne.

Seminaro metu pasidalinsiu sukaupta išmintimi apie proto sūkurius ir būdus protui nuraminti. Tai bus konkretūs žingsniai, kuriuos galėsite įgyvendinti iš karto, be didelių pastangų.

Kas gali prisijungti prie šio dienos? Tai yra skirta visiems, kurie jaučiasi įsitempę ar stresuoti, tiems, kurie nori išmokti paprastų ir veiksmingų būdų, kaip valdyti savo mintis ir emocijas, ir tiems, kurie ieško praktinių įrankių, kaip gyventi ramiau ir laimingesnį gyvenimą.

Vyrenijus Andrijauskas
Vilniaus programa (10:00-17:30)
10:00 – 11:20 – Himalajų joga
12:00 – 13:20 – „Tylos Gongų” užsiėmimas
13:20 – 14:30 val. – pietų pertrauka
14.30 – 15:30 – Judesio meditacija su Gongų garsais
16:00 – 17:00 – „Maudynės Gonge”
17:00 – 17:30 – klausimai.
Su savimi Vilniuje nieko turėti nereikia, tik laisva apranga.
Gongų diena
Plačiau apie užsiėmimus

Himalajų joga – lengvai atliekamas kvėpavimo ir dinamiškų judesių rinkinys, kuriame dalyvauti gali visi, fizinio pasiruošimo nereikia. Daug judesio, švelnaus tempimo ir smagios nuotaikos. Po tokio užsiėmimo kūnas prisipildo energijos, minčių šurmulys nurimsta, atsiranda gaivumo pojūtis, daugiau ramybės, geros nuotaikos. Remiasi Himalajų kalnuose sukurtomis kvėpavimo ir judesio praktikomis. Labai tinka prie mūsų klimato ir tinka įvairiaus amžiaus žmonėms. Po šio užsiėmimo vyksta atsipalaidavimas Gongų garsuose.

„Tylos gongai“ – procesas skirtas atsipalaidavimui, energijos prisipildymui, psichinės sistemos perkrovimui, giliam poilsiui. Naudojamos įvairios kvėpavimo technikos, kurios padeda giliau įeiti į gilaus atsipalaidavimo būseną. Tai leidžia kokybiškai pailsėti ir atsigauti nuo didelio minčių srauto. Ypač tinka tiems, kurie dirba įtemptą, protinį darbą, nemoka ilsėtis, blogai miega ar nerimauja. Poveikis išlieka keleta dienų. Šį užsiėmimą sudaro kvėpavimo praktikos ir atsipalaidavimas Gongų garse.

Meditacija Gongų garse – kurios metu stebėsime savo protą garse, švelniai judėsime, minčių šurmulys nurims. Tinka visiems, kas norėtų išmokti meditacijos. Pradžioje bus įvadas apie meditaciją, kam to reikia, kaip ją praktikuoti.

„Maudynės Gonge“– procesas, kurio metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Tai garso kelionė į save. Šioje gongų skambėjimo versijoje, gongai skamba garsiau, įvairiau, prijungiama daugiau skirtingų instrumentų improvizacijų. Sakyčiau, tai gyvas ir stebinantis savo poveikiu garso efektas.

P.S. Programa gali keistis.

Šis savaitgalis vedamas, kuomet susirenka ne mažiau negu 10 asm. Jeigu susirinks mažiau žmonių, atliktas mokėjimas jums pilnai bus grąžintas.

Salėje visuomet bus karšto vandens virdulys, arbata ir užkandžiai.

Daugiau: info@gongai.eu, 8687 57726, Vyrenijus

Astrologinės konsultacijos
Kadangi jau seniai domiuosi tiek rytų išmintimi, tiek vakarų laimėjimais, turiu daugiametę bendravimo patirtį su įvairiais žmonėmis, galiu padėti suvokti problemas iš įvairių pusių, ieškoti sprendimų ir galimybių. Naudoju rytų astrologijos žinias, įvairias atsipalaidavimo, kvėpavimo, garsų praktikas, psichologijos pajautimą ir intuiciją. – Vyrenijus.
Ačiū. Gavau daug vertingos informacijos, įdomu buvo išgirsti, kaip siūlo gyventi Rytų filosofija. Taip pat patiko kvėpavimo, meditacijos praktikos – per jas pavyko ir atsipalaiduoti, gal kiek su meditacija sudėtingiau, pagautai minčių vėl susikoncentruoti į kvėpavimą – bet tai juk įgūdis, kurį reikia ugdyti. Ačiū už jaukią, saugią atmosferą seminaro metu. Pagarbiai Greta.

Laba diena, Vyrenijau, savaitgalis buvo nuostabus, jaučiuosi puikiai (kol kas:) )

Dėl formato negaliu nieko pasakyti, nes neturiu su kuo palyginti, bet aš laukiau, kol atvyksite į pajūrį. Pats viešbutis labai puikioje vietoje – keli žingsniai iki jūros ir šiaip viskas ten gerai.
Taip pat negaliu pasakyti, kas labiausiai patiko – viskas :). Viskas 100 % – ir rytiniai pajudėjimai, ir išminties žinutės, aiškios, suprantamos, labai aktualios, naudingos, ir kvėpavimo pratybos, net tos 40 min mojuojant prabėgo labai greitai 🙂
Organizuotumas puikus, laiko valdymas puikus, patinka punktualumas. Atradimas man buvo Body jazz muzika :), kuriai skambant grįžau namo.
Lauksime grįžtant į pajūrį ir sėkmės Jums toliau organizuojant tokius savaitgalius.
Rita

Labas vakaras, 

„Proto atostogos” – tikrai man jos tokios ir buvo, pagaliau prisiverčiau susitikti su savimi, vertėjo, pasirodo visai faina :).
Tokio tipo „atostogose” buvau pirmą kartą, rekomenduoju visiems, tik svarbu norėti išbūti toje tyloje. Aš norėjau. Džiaugiuosi už save. 
 
Lokacija – puiki! Jūra pasiekiama ranka, patiko, kad ramu, nėra triukšmo nuo kitų viešbučių.
 
Po paskutiniųjų gongų – namo skriste parskridau, vėjai galvoje, vis karts nuo karto linguodama į šonus, kaip tas mašininis šuniukas :).
Tiesiog  – ačiū už patirtį.
Laima 

Sveikas,

ačiū dar kartą už nuostabų savaitgalį. Ir už išmintį, sakomą ir rodomą taip paprastai ir su humoru. Pats geriausias derinys! :).
 
Apibendrinant – be galo gera būti tokiose vietose ir aplinkoje, tarp tokių žmonių, ir veikti tai ką veikėm. Ir kasdieniame gyvenime labai norėtųsi daugiau tos ramybės, išminties ir mėgavimosi tiesiog buvimu, bet tai tikrai nėra taip lengva. Taigi bent jau tokio savaitgalio metu galima viską patirti nesiblaškant.
 
Važiuodamas į Proto atostogas, taip, norėjau patylėti, pabūti su savim, medituoti, klausyti gongų.
Bet ne mažiau norėjosi ir kad šalia atsirastų mergina, su kuria kartu tas savaitgalis būtų dar gražesnis 🙂
Na, ir ką tu galvoji – nors salėj buvo 25 žmonės, savo kilimėlį pataikiau pasidėt šalia Evelinos :).
Darius
Galerija
Atsiliepimai
Scroll to Top