Velykinė Gongų Naktis - ​ visos nakties garso šnabždesys

Balandžio 7 d., penktad. nuo 20.00 iki šeštadienio 8.00 val.
Vieta: A. Mickevičiaus g. 135, Platiniškės, sodyboje DanVilla. Už Pilaitės 4 km link Sudervės.

Kaip viskas vyksta?
20.00 – 22.00 val. renkamės sodyboje „DanVilla”.
22.30 val. įvadas į Gongų Naktį.
23.00 val. pirmoji valanda, kuomet Gongai skamba garsiau.
24.00 – 7.00 val. Gongų nakties garsų šnabždesiai.
7.00 – 8.00 val. prabudimas. Gongai vėl skamba garsiau.
8.00 val. arbata, pasidalinimas, pokalbiai.
Renginys vyks šiltoje salėje, komfortiškoje aplinkoje.

Organizuoja: 
Vyrenijus Andrijauskas, info@gongai.eu, 8 687 57726

Kaina – 50 eur. Vaikams iki 18 metų – 25 eur. 

Bilietai čia…

P.S. Jeigu dalyvaujate su mažais vaikais, pagalvokite, ar jie galės išbūti ramiai per naktį ir netrukdyti kitiems.

Plačiau apie renginį
9 val. magiškų garsų, gilaus poilsio ir kelionės į save. Visą naktį skamba gongai, protas stebi, analizuoja, pavargsta ir galų gale nurimsta, o kūnas, neveikiamas proto – sveiksta.
Šią naktį grosime kartu. Keletas žmonių galės prisijungti prie Gongų nakties grojimo. Jeigu norėsite, praneškite. Prieš renginį bus papasakota, kaip reikia groti gongais, todėl dalyvauti gali visi norintys (max. 14 žm.). Su savimi pasiimkite tai, kas visą naktį garantuos jūsų komfortą ir patogumą. Dalyviams rekomenduojame turėti:

– pagalvėlę
– šiltą pledą ar miegmaišį
– storesnį kilimėlį arba du storesnius pledus.

Gongų naktį jus lydės:
Vyrenijus Andrijauskas – 23 metus besigilinantis į rytų filosofijos išmintį, 13 metų vedantis jogos ir gongų užsiėmimus, įvairius seminarus ir paskaitas savęs suvokimo temomis. Vyrenijus organizuoja jogos centro veiklą, groja gongais Lietuvoje ir kitose šalyse, veda vestuvių ceremonijas.

Naktį, kuomet protas apsnūdęs, patenkame tarp miego ir nemiego būsenos. Nuolatos girdint gongų garsus, natūraliai įvyksta gilus sąmoningas atsipalaidavimas, pradedamas pastebėti proto šurmulys. Protas, veikiant gongų garsams ir virpesiams, rimsta, atsiveria intuicija. Po truputį išryškėja kūno pojūčiai, išsivaduoja užspausti jausmai ir emocijos. Tokią naktį gali būti nepatogu tiek fiziškai, tiek emociškai, nes pastebime kas realiai vyksta su manimi šią akimirką. Atsiranda įžvalgos; kuo gyvenu, kaip jaučiuosi, ko norėčiau. Svarbu natūraliai visa tai priimti, stebėti ir paleisti. Kartais tai nėra lengvas procesas, todėl būkite pasiruošę susitikti su savimi visokiu ir ramiai į tai reaguoti.

Kitas rytas vėl atneš savo gyvenimo ritmą, naujas nuotaikas, aplinkybes, situacijas, problemas, rūpesčius, veiksmus. Tik šis rytas bus ramus. Atsipalaidavęs. Darnus. Nurimusiu protu. Bus daug ramiau, bus lengvumo pojūtis, įvyks visiškas pasaulio ir savęs priėmimas, gilus atsipalaidavimas. Tokioje būsenoje vyksta natūralus, gyvas veikimas, tekmė, susitaikymas. Pradedama pastebėti proto miražai ir jo šurmulys. Tampa tiesiog gera, gimsta laimingumo jausmas.

Galerija
Atsiliepimai
Scroll to Top