Gongai - gilus poilsis, darna, ramybė ir atsipalaidavimas. Nerk į save...
  • Pradžia
  • Įrašų kolekcija
  • Joga ir Gongai
  • Tylos Gongai
  • Maudynės Gongų garse
  • Individuali sesija
  • Gimtadieniai / vestuvės
    • Vestuvių ceremonija
  • Galerija
  • Atsiliepimai
  • Vyrenijus
  • Astrologija
  • Išmintis / santykiai
  • Dovanų čekiai
  • Lila
  • Meditacija
  • Pradžia
  • Įrašų kolekcija
  • Joga ir Gongai
  • Tylos Gongai
  • Maudynės Gongų garse
  • Individuali sesija
  • Gimtadieniai / vestuvės
    • Vestuvių ceremonija
  • Galerija
  • Atsiliepimai
  • Vyrenijus
  • Astrologija
  • Išmintis / santykiai
  • Dovanų čekiai
  • Lila
  • Meditacija
"Manau, kad šiuo metu nuraminti protą yra labai prasminga. 10 metų patirtis parodė, kad Gongų garsai puikiai veikia. Tu tapsi labai ramus, atsipalaidavęs, mentaliai švarus. O, svarbiausia, laimingas. Papasakoti apie tai nepaprasta. Paprasčiau yra tai patirti."
​
​8 687 57726, info@gongai.eu

"Maudynės Gonge" - 2020 m. ​vasario 4, 11, 18 ir 25 d., ketvirt., 20 val.

Po tokio garso maudynių prisilietimo atsiranda darnos jausmas, laimės būsena, minčių tyla, išgaruoja skausmai, problemos švelnėja, atkeliaujame iki visiško atsipalaidavimo ir ramybės. Šiame užsiėmime Gongai skamba garsiau. Trukmė apie 1,5 val.
​Vietų skaičius ribotas, todėl būtinai registruokitės el. p.: info@gongai.eu, tel.: 8 687 57726 arba užpildydami registracijos formą. ​

Kaina - 12 eurų.
​Turintiems finansinių sunkumų - 9 eurai. Apmokėjimas čia...
Vieta: J. Basanavičiaus g. 29A - 59 aud., patyrimų erdvėje "Chandrashila". Šalia cerkvės. 
Šiuos užsiėmimus veda Vyrenijus.
    Registracija
Patvirtinti

Klausimas? Kuo skiriasi "Tylos gongai" ir "Maudynės Gonge"?

"Tylos gongai" - skirti atsipalaidavimui, energijos prisipildymui, psichinės sistemos perkrovimui, giliam poilsiui. Naudojamos įvairios kvėpavimo technikos, kurios padeda giliau įeiti į gilaus atsipalaidavimo būseną. Tai leidžia kokybiškai pailsėti ir "atsigauti" nuo didelio minčių srauto. Ypač tinka, kas daug dirba įtemptą, protinį darbą, nemoka ilsėtis, blogai miega, ar nerimauja. Poveikis išlieka keleta dienų.


"Maudynės Gonge"- procesas, kurio metu išgyvenamos įvairios emocijos, jausmai, atpalaiduojama giliai paslėpta psichinė įtampa. Tai garso kelionė į save. Šioje gongų skambėjimo versijoje, gongai skamba garsiau, įvairiau, daugiau įvairių kitokių instrumentų improvizacijų. Sakyčiau, tai gyvas ir stebinantis savo poveikiu garso efektas.
Dešimties metų praktika rodo, kad tai tinka ir patinka žmonėms. O ypač tiems, kas turi labai aktyvų protą, užspaustus jausmus, ar neišreikštas emocijas, daugybe minčių ir nori nors trumpam nuo jų pailsėti.
Po šio renginio jausitės tarsi mentališkai išvalyti, ramūs. Atsiveria daugiau kūrybiškumo, meilės sau, nėra perdėtos reakcijos į supančius įvykius. Tiesiog jausitės gerai. Šie garsai, kurie nuo senų laikų buvo skiriami minčių švarai palaikyti, keliauja per visą pasaulį, kurdami vidinę žmogaus taiką, kuri taip reikalinga šiuolaikiniame pasaulyje. Poveikis ilgalaikis, silpsta nerimas, geriau miegama, po truputį atsiranda ramuma, prasiplečia akiratis, auga sąmoningumas.

PictureGalerija
„Gongų garsai ir skambesiai veda į atsipalaidavimą, o per tai – ir į kitokią sąmonės būseną. Tad yra suteikiama puiki galimybė save patirti kitaip, tarsi iš šalies suvokti kylančius klausimus atsidūrus stebėtojo vaidmenyje. Veikia ir mistinis gongų garsų aspektas, nes pats garsas nėra įprastas – jis kitoks, įdomus ir nekontroliuojamas. Tai vėlgi veda į kitokį pasaulio ir savęs suvokimą, o gal ir naujų dalykų atradimą. Gongų muzika į paviršių iškelia pasąmonėje užblokuotus jausmus, taip veikdama tiek fizinį žmogaus kūną, tiek psichiką, bei leisdama atsipalaiduoti. Garso vibracijos harmonizuoja, išlaisvina iš baimių, gelbsti nuo nerimo ir išgrynina jausmus. Tai visiems be išimties tinkama terapijos forma, kurią visi priima labai skirtingai. Gongų muzika padėda pasinerti į miego „būdravimo“ fazę, kurioje dalyvaujančių galvoje suksis tie vaizdiniai, kuriuos galima atliepti, ir kurie turi sprendimo būdus. Atėjusieji bus maloniai nustebinti garso efektu, kuris paveiks vidinę būseną. Tai arba labai patiks, arba sukels papildomų klausimų, kodėl aš taip jaučiuosi? Abu atvejai yra geri, nes kiekviena patirtis veda į platesnį pasaulio ir savęs suvokimą“, – Vyrenijus Andrijauskas.


Daugiau apie dainuojančių dubenų ir gongų garsus, jų poveikį

Dainuojančių dubenų ir gongų garsai tinka jaučiantiems stresą, esant sudėtingai emocinei būsenai, tiems, kas nerimauja, blogai miega, kuriems reikia greitai atstatyti psichinę ir emocinę pusiausvyrą, nurimti... Ši muzikos terapija taip pat tinkama norintiems pailsėti, atsipalaiduoti, subalansuoti save ir atrasti vidinę harmoniją, sustiprinti kūną... 

"Pasirodo, daugelis dvasinių praktikų nuo seniausių laikų, buvo naudojamos tam, kad padėtų žmogui kasdienybėje gyventi sveikai ir laimingai. Todėl, įvairios technikos turi savo pagrindimą ir labai stiprų praktinį panaudojimą. Viena iš tokių technikų yra garsas, kuris, apskritai, naudojamas kiekvieną sekundę. Geras žodis gali įkvėpti ir, atitinkamai, demotyvuoti žmogų, nuraminti arba nuliūdinti. Senais laikais garsu gydydavo įvairius negalavimus, o šiais laikais garso poveikį studijuoja biomedicina ir sėkmingai taiko praktikoje. Ypatingi instrumentai tokie, kaip gongai, ar varpai, visuomet yra pagarboje, nes jie yra naudojami šventyklose, o pas mus bažnyčiose. Kadangi garsas yra vibracija, o šiuo atveju yra darni vibracija, per laiką, ji sukuria atitinkamą poveikį mūsų kūnui (tarsi mikromasažas), o, svarbiausia, psichikai arba mūsų dvasinei išraiškai. Po buvimo šiuose garsuose, jausitės puikiai pailsėję, atsipalaidavę, atsiranda darnos su savimi ir aplinka jausmas. Todėl, kviečiu patirti, nes žodžiais tai perduoti nėra lengva. Apie visa tai ir daugiau papasakosiu aš - Vyrenijus."

Ar kada nors pagalvojote, kad muzika ir garsas gali būti galingas savigydos instrumentas? 
Garsas, skleisdamas virpesius, ilgus šimtmečius buvo naudojamas kaip viena efektyviausių gydymo priemonių. 
Garso masažas, garso meditacija ir kitos garso gydymo formos leidžia panirti į gilią sąmonės būseną, atsipalaiduoti, sustiprinti kūną, praplėsti sąmonę... 
Taip pat garso terapija naudojama kaip metodas, kuris mažina stresą, kuria gilų, vidinės harmonijos ir taikos jausmą, kaip skausmo valdymo dalis, veiksminga priemonė nuo nemigos, depresijos, kraujotakos sutrikimų, netgi padeda atsisakyti žalingų įpročių...

Dainuojantys dubenys ir gongai - tai senoviniai instrumentai, kuriais skleidžiamas garsas ir virpesiai leidžia atsipalaiduoti, pasinerti į save, atgauti kūno ir dvasios ramybę, pajusti vidinę harmoniją... Šie instrumentai padeda žmogui susigrąžinti gamtos diktuojamą ritmą, kurį skubančioje kasdienybėje esame pamiršę, tačiau nesąmoningai jo ilgimės... 
Taigi tūkstantmečius žinomi dainuojančių dubenų ir gongų garsai buvo naudojami ne tik kaip vaistas, bet ir kaip puikiausia papildoma priemonė bet kuriam gydymui. Tai priemonė atrasti savo vidų.

Kaip tai veikia?
Senovinių instrumentų gongo ar dainuojančių dubenų garsai virpinami sukuria papildomus garsus ir virpesius, kurie veikdami įvairiame dažnyje veikia ir mus. Stipri vibracija pasklinda po visą mūsų kūną, kurį, kaip žinia, 80 proc. sudaro vanduo - puikus vibracijos laidininkas. Vibracijos rezultatas - subtilus vidinis visų kūno ląstelių masažas. Anot fizikos, sklindanti vibracija priverčia atitinkamai rezonuoti šalia esantį objektą (laikrodžio švytuoklės principas, kuomet dviejų laikrodžių švytuoklės judėdamos susinchronizuoja tuo pačiu ritmu). Tokiu būdu, kūnas pereina į atitinkamą ritmą, yra vibruojamas ir atsinaujina. Po ilgesnio laiko tiek emociniame, tiek fiziniame lygyje jaučiama harmonija, kuri ir yra taikos, ramybės ir savigydos rezultatas. Todėl tie instrumentai ir buvo naudojami jau gilioje senovėje, siekiant „priversti“ smegenis veikti tam tikru dažniu. Dainuojančio dubens (dar vadinamo „Tibetietiško“) garsas naudojamas meditacijoje, nes, kuriamas garsas, o kartu ir vibracija, yra mantros „AUM“, kuri yra tokia pati, kaip ir žemės sukimosi aplink savo ašį dažnio vibracija. Savo giliame, vidiniame „Aš“ mes atpažįstame tą garsą, tokiu būdu protas nurimsta, smegenys pereina „alfa“ ir „teta“ ritmus, kokybiškai pailsime, atsipalaiduojame. Todėl kiekvienas mūsų klausydamiesi ir pasinerdami į dainuojančių dubenų ir gongų virpesius patiriame skirtingas emocijas, išgyvenimus, jausmus, regime skirtingus vaizdinius... Tačiau visi pajuntame džiaugsmą, ramybę, poilsį... Ir visa tai veda mus ten, kur mums ir reikia atsidurti tuo metu... 

Iš kur atsiranda savigyda? 
Dainuojančių dubenų ir gongų garsai ir jo sukeltos vibracijos veikia keliomis kryptimis:
· veikia ląsteles arba fizinį kūną (vibracija),
· veikia emocijas, jausmus,
· ramina protą, sukuria teigiamą psichologinį efektą.
​
Garso instrumentų užduotis – perėjimas į „alfa“ (8-14 Hz) ir “teta” (4–8 Hz) smegenų bangas 
(daugiau apie smegenų bangas čia...) . Alfa ritmas yra svarbiausias smegenų biopotencialas, toks pat, kaip Žemės magnetinio lauko, kai mąstome ypač efektyviai, o kūnas atsipalaiduoja ir atsistato. Alfa ritmas - tai "tiltelis" tarp išorinės sąmonės ir gilesnių mąstymo lygmenų. Alfa lygmenyje žmogus sujungia kairiojo - loginio bei dešiniojo - kūrybinio pusrutulių galimybes ir panaudoja juos gerokai veiksmingiau, tokiu būdu kiekvienas savyje atranda žymiai daugiau gabumų. Klausydamiesi gongų iš alfa ritmo galime pereiti į tetą ritmą, tuomet pasąmonė lengviausia pasiekiama, pasireiškia kūrybingumas, stimuliuojama imuninė sistema, pagerėja savijauta, vyksta regeneracija, didėja mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimai, ištirpsta blokai. Nerdami giliau, pasiekiame delta bangų ritmą (0-4 Hz), kur gerėja savijauta, organizmo veikla harmonizuojasi, atsinaujina.

"Po tokio garso maudynių prisilietimo atsiranda darnos jausmas, laimės būsena, minčių tyla, išgaruoja skausmai, problemos švelnėja, atkeliaujame iki visiško atsipalaidavimo ir ramybės" - Vyrenijus. 

Tyrimas darytas 2014 metų spalio 24 dieną.

Daugiau informacijos: info@gongai.eu, 8687 57726, Vyrenijus
Vieta: J. Basanavičiaus g. 29A - 59 aud. patyrimų erdvė "Chandrashila". 
Apmokėjimas čia...
  • Pradžia
  • Įrašų kolekcija
  • Joga ir Gongai
  • Tylos Gongai
  • Maudynės Gongų garse
  • Individuali sesija
  • Gimtadieniai / vestuvės
    • Vestuvių ceremonija
  • Galerija
  • Atsiliepimai
  • Vyrenijus
  • Astrologija
  • Išmintis / santykiai
  • Dovanų čekiai
  • Lila
  • Meditacija