Labirinto Gongų Naktis + Bendraminčių savaitgalis

Gongų Naktis – rugsėjo 29 d., penktad. nuo 19.00 iki šeštadienio 10.00 val.

Bendraminčių savaitgalis – rugsėjo 29 – spalio 1 d.
Vieta: Sodyba „Keliautojų namai” yra Trakų raj., Petkeniškėse. Vesti į google maps „Vilandas”.

1. Atvykti į “Labirinto gongų naktį” rugsėjo 29 d. nuo 19 val. iki rugsėjo 30 d. 10 val., įsikurti bendroje gongų nakčiai skirtoje erdvėje (atsivežus paklotus ir užklotus miegui), sudalyvauti vakarinėje Labirinto ceremonijoje, ryte pasivaišinti lengvais bendrais pusryčiais, ramiai praeiti labirintu ir išvykti iki 10 val. (iš sodybos). – jūsų indėlis už šią programą – 60 eur žmogui.

2. Antroji dalis, į kurią kviečiame dar labiau prisijungti – ji apima jau aprašytą pirmąją dalį ir programą su bendraminčiais nuo rugsėjo 29 d. 19 val. iki spalio 1d. 12 val., t.y. sekmadienio ryto.

Kas įeina į programą – „Labirinto gongų naktis“, 1 nakvynė kambariuose (kuriuose gali gyventi 2 – 4 žmones, pagal jūsų poreikį), lengvas vegetarinis maistas (pietūs, vakarienė, pusryčiai) ir įdomūs patyrimai – šokiai, bendravimas, žaidimai, galbūt laužas. Jūsų indėlis už viską – 150 eur žmogui.

Papildomai turėsime galimybę pabūti pirtyje, kubile, pasivaikščioti po visą didelę sodybos teritoriją, kuri turi daug įdomių erdvių.

Pirtis su kubilu grupei papildomai – 200 eur vakarui (juos padalinsime iš norinčiųjų skaičiaus).

Mūsų ketinimas – padėti jums atrasti šią naują, su meile sukurtą erdvę, pasikrauti energijos ir gerų ketinimų rudenėjančiam sezonui ir SVARBIAUSIA – švęsti gyvenimą kartu.

Ramunė ir Vyrenijus

Esate vienas ar du, kviečiame jus jungtis.

Šį kartą kviečiame skirti laiką sau, vaikučius paliekant seneliams. Nes tikime, jog šis ryšys – senelių ir vaikų – ypatingas ir labai reikalingas.

Tai renginys suaugusiems (jei vaikai suaugę, gali dalyvauti).

Norinčius dalyvauti, kviečiame pirkti bilietus –

https://tickets.paysera.com/lt/event/labrinto-gongu-naktis-bendraminciu-savaitgalis

Vietų skaičius ribotas, registracija jau vyksta.

Apie Gongų Naktį. Kaip viskas vyksta?

19.00 – 21.00 val. renkamės sodyboje „Keliautojų namai”.
21.00 val. keliausime link Labirinto.
22.30 val. apie Gongų naktį. Kuo ji ypatinga? Vyrenijus papasakos kaip ir kas vyksta šios nakties metu.

23.30 – 00. 30 val. pirmoji valanda, kuomet Gongai skamba garsiau.
00.30 – 7.00 val. Gongų nakties garsų šnabždesiai.
7.00 – 8.00 val. prabudimas. Gongai vėl skamba garsiau.
8.00 val. arbata, pasidalinimas, pokalbiai.

Renginys vyks šiltoje salėje, komfortiškoje aplinkoje.

Organizuoja: 
Vyrenijus Andrijauskas, info@gongai.eu, 8 687 57726

Kaina – 60 eur. Vaikams iki 16 metų – 30 eur (už vaikus mokama vietoje). 

Bilietai čia…

P.S. Jeigu dalyvaujate su mažais vaikais, pagalvokite, ar jie galės išbūti ramiai per naktį ir netrukdyti kitiems.

Plačiau apie „Gongų Naktį”.

9 val. magiškų garsų, gilaus poilsio ir kelionės į save. Visą naktį skamba gongai, protas stebi, analizuoja, pavargsta ir galų gale nurimsta, o kūnas, neveikiamas proto – sveiksta.
Šią naktį grosime kartu. Keletas žmonių galės prisijungti prie Gongų nakties grojimo. Jeigu norėsite, praneškite. Prieš renginį bus papasakota, kaip reikia groti gongais, todėl dalyvauti gali visi norintys (max. 14 žm.). Su savimi pasiimkite tai, kas visą naktį garantuos jūsų komfortą ir patogumą. Dalyviams rekomenduojame turėti:

– pagalvėlę
– šiltą pledą ar miegmaišį
– storesnį kilimėlį arba du storesnius pledus.

Gongų naktį jus lydės:
Vyrenijus Andrijauskas – 23 metus besigilinantis į rytų filosofijos išmintį, 13 metų vedantis jogos ir gongų užsiėmimus, įvairius seminarus ir paskaitas savęs suvokimo temomis. Vyrenijus organizuoja jogos centro veiklą, groja gongais Lietuvoje ir kitose šalyse, veda vestuvių ceremonijas.

Naktį, kuomet protas apsnūdęs, patenkame tarp miego ir nemiego būsenos. Nuolatos girdint gongų garsus, natūraliai įvyksta gilus sąmoningas atsipalaidavimas, pradedamas pastebėti proto šurmulys. Protas, veikiant gongų garsams ir virpesiams, rimsta, atsiveria intuicija. Po truputį išryškėja kūno pojūčiai, išsivaduoja užspausti jausmai ir emocijos. Tokią naktį gali būti nepatogu tiek fiziškai, tiek emociškai, nes pastebime kas realiai vyksta su manimi šią akimirką. Atsiranda įžvalgos; kuo gyvenu, kaip jaučiuosi, ko norėčiau. Svarbu natūraliai visa tai priimti, stebėti ir paleisti. Kartais tai nėra lengvas procesas, todėl būkite pasiruošę susitikti su savimi visokiu ir ramiai į tai reaguoti.

Kitas rytas vėl atneš savo gyvenimo ritmą, naujas nuotaikas, aplinkybes, situacijas, problemas, rūpesčius, veiksmus. Tik šis rytas bus ramus. Atsipalaidavęs. Darnus. Nurimusiu protu. Bus daug ramiau, bus lengvumo pojūtis, įvyks visiškas pasaulio ir savęs priėmimas, gilus atsipalaidavimas. Tokioje būsenoje vyksta natūralus, gyvas veikimas, tekmė, susitaikymas. Pradedama pastebėti proto miražai ir jo šurmulys. Tampa tiesiog gera, gimsta laimingumo jausmas.

Galerija
Atsiliepimai
Scroll to Top